Jump to content
IGNORED

Prośba o rozwianie tajemnic Denon DL-103

asterix

Recommended Posts

Chciałbym nabyć wkładke z tematu, ale w internecie znajduję mnustwo sprzecznych informacji na jej temat. Jedne źródła podają, że wkładka posiada igłę o kształcie sferycznym, inne, że posiada igłę eliptyczną. Siła nacisku na igłę rownież podawana różnie. Jedni podają, że jest to 1,5-2,0g, a inni, że to od 2,0-2,5g.

Czy mógłbym poprosić kogoś obytego z tymi wkładkami o wyjaśnienie mi, czy obecnie można nabyć wkładke DL-103 o nacisku 1,5-2,0g?

Posiadam gramofon, dla ktorego siła nacisku na igłę nie może przekroczyć 2g i stąd moja obawa, że mogę strzelić gafę przy zakupie. Znalazlem również, że modele DL-103D, DL-103M i DL-103S posiadały siłę nacisku w okloicy 1,5g, ale podobno obecnie nie są już produkowane.

Pozdrawiam

Asterix

O tym to wiem. Chodzi mi raczej o to, czy mozna dostac jeszcze DL-103M,D,S na naszym rynku. Obecnie Denon produkuje DL-103 i DL-103R. Jedna ma igle sferyczna, a druga eliptyczna, jednakze obie wymagaja sily nacisku powyzej 2g:(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.