Skocz do zawartości
IGNORED

Regulamin Spotkania 09/2003


Jazz

Rekomendowane odpowiedzi

W punktach:

 

1. Nie uzywamy w rozmowie zdrobnien, typu: glosniczki, kolumienki, wiezyczki, rachuneczki.

2. Mozemy natomiast uzyc (ale tylko w pewnych sytuacjach) wyrazow takich jak "majteczki i ponczoszki"

3. Jesli mamy juz te nudna brode, lub slowianskie glupie wasy, prosze je estetycznie podciac, wyrownac.

4. Nie przychodzimy w spodniach i kurtkach z trzema pionowymi paskami.

5. Jesli zamontowalismy roznokolorowe diody na swoich samochodach, przyjedzmy taksowka.

6. Nie dlubiemy przy stole w nosie i nie skubiemy w brodach lub pod paznokciami.

7. Nie uzywamy wulgaryzmow, a przede wszystkim slow takich jak "zajebisty".

8. Unikamy rowniez wyrazow takich jak "spoko".

9. Jestemy czysci i higieniczni.

10. Jesli mamy okulary z zawiasem "na drut", zostaly jeszcze 4 tyg. na kupno nowych.

11. Nie bekamy.

12. Nie podnosimy klap bagaznikow w samochodach usilujac cos sprzedac pozostalym uczestnikom.

13. Jesli przy tym samym stole znajda sie kobiety, nie "lapiemy lapa" piwa, ale dajemy im pierwszenstwo.

14. Powyzsze dotyczy otwierania drzwi i nie pchania sie pierwszemu.

15. Przy tym samym stole, prosimy o pozwolenie i nie dmuchamy dymem z tanich papierosow sasiadowi w twarz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox, tylko co zamiast mojego dresiku mogę ubrać... dresaik, białe skarpetki, z gustownym czerwonym i niebieskim paseczkiem i klapki, wiecie... takie plażowe plastikowe z napisem "zico".

no to nara:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiscie ze mozna. Mozna sie umyc, ale np nie ogolic. Mozna wziac prysznic, ale nie uzyc dezodorantu. Mozna sie wykapac i jednoczesnie miec 2 centymetrowy paznokiec na malym palcu. Jest mnostwo wariantow. Nie mylmy tego z estetyka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17. Wjezdzajac swoim samochodem na parking wyciszamy swoje radio tym samym nie zdradzajac swoich pospolitych nawykow zwracania na siebie niepotrzebnej uwagi jezdzac po miescie z otwartymi oknami z ryczacym hip-hopiem. Unikamy jednoczesnie kompromitacji siebie samego jak i calej grupy osob uczestniczacych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że nie zaczyna się od "bo", ale...:

bo widzisz ja ubieram się w ubrania, piszę pisakiem, słucham przy pomocy słuchawek (no i oczywiście głośniczków). a dres to moja wizytówka - wszyscy u nas w mieście chodzą w dresie to i ja nie będę gorszy, nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżezii...najciekawsze jest to, że zarówno forma pouczeń jak i zamiar musztrowania są jeszcze bardziej dziecinne od zachowań, ktore niby piętnujesz...paradoks...no chyba, że lubisz trollować, ale tego żadne forum nie toleruje...

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parm, rozumiem ze ubierasz sie w ubrania, ale pisales o ubieraniu ubran......to mnie zainteresowalo. Po co je ubierasz? Czy mam rozumiec, ze (np) wieszasz koszule i zakladajac na nia kurtke tym samym ubierasz koszule w kurtke? Ale po co? Wszyscy w miescie? Ilu jest mieszkancow w twoim "miescie"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.............................................._______________....

................................|../|......|.........................|....

...............................||__||......|..Please do not...|....

.............................../.(O,O)...|.feet.the.troll......|....

............................./..............|.........................|....

.........................../...............|....Thank.You......|....

........................./......_.........._______________.....

......................./........|__................||.................

...................../..........||_|_oo/.........||..................

.................../............|_|_|/............_||.................

................./.../.......................|____|.||.................

.............../....|.......|.................|.........--|................

..............|.....|.......|.................|____..--|................

....*_......|....|^|^|^|................|.........-/................

*--_-___.....^.^./................./..........||.................

../.___................../............|...........`´................

*../..._/.....|...........|..|..........|................................

..*..............c_c_c_C/...C_c_c_c.............................

-------------------------------------------------------------

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim mieście jest na moc. wszyscy nosimy dresy a słuchamy... tak tak - właśnie hiphopu. za to włosa nieuświadczysz. jesteśmy ładnie równo ogoloeni. Codziennie rano smarujemy swoje głowy kremem do golenia i sprawnym ruchem, przy p[omocy żyletek, golimy swoje głowy zostawiając na nich jedynie brwi. co do ubrań to ubieramy ubrania na się, to znaczy na cebulkę - szczególnie wtedy kiedy jest zimno. a jak jest ciepło na tylko laćki, dresik a na górę koszulkę z siateczki bez ramiączek.

wybacz moją niezręczność językową to może ja wybaczę twoją: "ubranych facetow w chlopiecych manierach(..)" - z innego wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolo, to ze kilka punktow regulaminu beda dla ciebie niewygodne i wymagajace dostosowania, nie znaczy, ze masz sie na mnie obrazac i uzywac ogolnikow. Badz mezczyzna i zastosuj nieco konstruktywnej samokrytyki. Jesli nie zrozumiales ktorejs z pozycji, chetnie ci wytlumacze jej znaczenie. :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolo, did you mean to feed a troll? Then again, how in hell do you find any pertinence to my post with some food giving’s to a damn troll? I know lolo, having this childish nick you want to in all confusion appear in a different light. But a troll? Hey, lolo, how tall are you kid?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL...Without getting too deep into it, a troll is a post (or poster) intending to provoke an adverse reaction in certain readers. The purpose of a troll is to offend, humiliate, embarass, or taunt etc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Now I understand your screen name. I must say, you are quite amusing in your little boyish anger. But tell me please. Which position would be most difficult to comply with for you? And just to clear your cloud of smoke, no humiliation was intended, rather a safety measure as to be able to spend this upcoming afternoon in reasonable comfort.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Cię proszę nie mów do mnie Parm. Zmienianie nicków lub krytykowanie nie jest zgodne z etykietą i dobrymi obyczajami jakie panują w necie. Proszę Cie żebyś zatem, zanim zaczniesz strofować innych, sam zmienił swoje postępowanie.

Mówisz o uczestnikach tego forum, że posługują się językiem jak chłopcy z wolumenu. Po pierwsze myślę, że to chamskie i obraźliwe dla większości z nas, po drugie stosowanie żargonu i uproszczeń językowych czasem pomaga i komunikacja pomiędzy jednym rozmówcą a drugim staje się prostsza. Nie znaczy to, że rozmawia dwóch prymitywów; znaczy to, że dobrze się rozumieją i posługują się środowiskowymi zwrotami, skrótami myślowymi, etc. W historii językoznawstwa jest to zjawisko powszechnie znane. Krytykujesz nasz język chociaż stosujemy często zabiegi (może drobnomieszczańskie) poprawne gramatycznie, takie jak stosowanie deminutywów, derywacji, akronimów, afiksacji czy aglutynacji, tworzymy neologizmy. Ponadto uzywamy czasem wylgaryzmów, co, jeżeli nie jest skierowane do konkretnej osoby, raczej nikogo nie obraża. Staramy się przy tym o zachowanie dobrego smaku, bo większość z nas traktuje to forum jako wspólnotę. Jazz, jeżeli chcesz porozmawiać o języku to poszukaj odpowiedniej grupy dyskusyjnej. Ja, pomimo, że przedstawiam się tutaj jako Parmenides, nie próbuję wykładać filzofii presokratejskiej. Inni rozmówcy też nie opowiadają o wszystkim na czym się znają i nie posługują się wiedzą niedostępną dla innych. Dlaczego? Kluczem do zrozumienia jest słowo: Komunikacja. Zrozumienie, chęć porozumienia, wymiana poglądów, wrażeń i opinii.

Świat dzieci jest inny od świata dorosłych. Jest jeszcze pewnie trzeci świat - świat ludzi ponurych, starych mentalnie i zmęczonych życiem. Nie wiem, do którygo Ty chciałbyś należeć. To Twoja sprawa. Ja wybieram świat małych chłopców, którzy lubią bawić się klockami. Ty wybrałeś moim zdaniem świat rodem z XIX wieku, świat Towarzystwa Koła Wiedeńskiego, dla których Gramatyka, była światem samym i całym.

pozdrowienia

parmenides (a nie parm)

P.S. Mam nadzieję, że mi wybaczysz, jeśli gdzieś zapomniałem przecinka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.