Skocz do zawartości
IGNORED

Regulamin Spotkania 09/2003


Jazz

Rekomendowane odpowiedzi

a czy obowiazuja rezerwacje jakies przedplaty itp? a moze polecenia znajomych? albo innych guru... a moze a moze a moze pojde ogladac wisle w TV?

Pawel

ps jak bede mial okazje przyjechac do wawy to zajrze do was

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona hienka

(Konto usunięte)

do Jazz

 

Darowalem Ci w jednym z poprzednich watkow pomimo Twojej nijak majacej sie do pytania odpowiedzi. Wyjechales, gardzisz Nami, wiec rozmawiaj z roznymi sobie ludzmi. Z tymi, wsrod ktorych jestes.

Troszke pokory, Twoje wpisy mozna policzyc na palcach jednej reki a piszesz jak stary bywalec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, bede sie do ciebie odnosil Parmesan. Pasuje? mam nadzieje, ze juz teraz okazesz sie mezczyzna i nie bedziesz plakal jak maly chlopiec, ktoremu nadano inne imie na podworku. Wiec Parmesan, nie wiem dlaczego tak bardzo podnieciles sie ta cala sytuacja, albowiem regulamin spotkania byl poniekad zartem, ale tez jak sami czesto okreslacie srodowisko, jest ono w duzej mierze wypelnione osobami pewnego stereotypu, o ktorych z usmiechem wspomnialem. Parmasan, czy ty masz wasy? Wybacz, ale akurat w tym momencie o tym pomyslalem. Widzisz Parmesan, ja podobnie w swoim pewnym zainteresowaniu nie tylko muzyka, lubie przede wszytkim dobre, meskie, tolerancyjne poczucie humoru na patelni sarkazmu. Np kiedy piszesz ze wybrales swiat malych chlopcow bawiacych sie klockami, niezle mnie rozbawiles. Hahaha. Ja wybralem swiat pieknych kobiet. Stary, co do jezyka, to natychmiast po twoim (wybacz) dlugim belkocie pseudoeruty, mam w dupie twoje przecinki. Ale czy ja faktycznie, czy facet taki jak ja moglby przezyc chwile rozkoszy zgaszenia pragnienia tym naprawde dobrym polskim piwie przy jazgocie kolumienek i napiweczkow? Chyba nie. Czy sadzisz ze te polskie obecnie popularne powiedzenia jak "bede kompatybilnie kreatywny, to znajde sie na topie" dodaja smaku mojej konsumpcji chlodnego napoju? Zastanow sie. Lubiac ludzi, moja intencja nie jest ich obraza, ale poprzez konstruktywna krytyke nadanie spotkaniu lepszego tonu i wyzszego standardu. I to poczucie humoru, stary, gdzie ono jest? W glosniczkach? Hahahaha.

 

Pozdrawiam

 

P.S. poza tym faktem jest, ze wiekszosc (tutaj obcenych) nie potrafi poprawnie pisac. Zastanow sie nad zrodlem tej sytuacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiena. Dal jasnosci twojej percepcji powiem ci, ze mam 3 miejsca stalego zamieszkania. Wyjechalem, poniewaz perspektywa otrzymania dyplomu po 4-6 latach ciezkiej konsumpcji alkoholu na jednej z polskich uczelni wydala mi sie absurdalna i do niczego nieprzydatna. Hiena, co do twojego poprzedniego pytania, udzielilem ci juz wystarczajaco precyzyjnej odpowiedzi. Staraj sie nie byc natretny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz -> masz ewidentnie jakiś problem - i oczywiście można, a nawet należy, Ci współczuć, co jednakowoż nie usprawiedliwia ani przekręcania nicków, imion czy nazwisk ( to kojarzy mi się z brakiem kultury - o którą rzekomo tak walczysz) ani używania zwrotów w stylu "... mam w dupie ..." (bo tam to może np. owsiki a to należy leczyć a nie upubliczniać). Zazwyczaj nie biore udziału w takich "przepychankach" ale jakoś na tym forum wkurzają mnie ludzie, których jedynym celem jest "mącenie" (nie mylić z mataczeniem).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubieram sie w ubranie. Tak. Nie zrozumiales natomiast watku z tym ubieraniem. Chodzilo o to, ze jakis facet ubieral ubranie. Co do 3 miejsc stalego pobytu/zamieszkania, nie bardzo rozumiem twojego pytania. Wyobraz sobie dom w Kolobrzegu, mieszkanie w n.p. Paryzu i apartament przykladowo w Nowym Jorku. Poruszasz sie pomiedzy z paszportem i kluczami. Za kazdym razem wchodzisz do siebie do domu. Ile teraz masz miejsc stalego zamieszkania?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, pal. Ty jestes na pewno fajny facet. Powiedz mi, masz w sobie troche poczucia humoru, nieco intelektu i troche cynizmu? Zrelaksuj sie! Pal, ja w takich momentach zawsze sugeruje dwa tygodnie na wyspie z pieknymi kobietami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdest, wybacz, ale nawet jesli ktos ma interesujace poglady i fascynujace rozwiazania dylematow, przy 150 centymetrach nieczesto znajdzie sluchaczy. Funkcja jest rownie istotna jak i forma. Ty sie tez zrelaksuj. Nie sluchaj tej muzyki sam. Zamiast inwestowania nastepnej czesci swojego dochodu w elektroniczne wyposazenie swojego malego mieszkania, kup butelke Rostchilda, zapros piekna kobiete i poczuj zycie. Nie siedz sam. Hahahahaa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz Jazz - nawet jak walniesz błąd to w życiu się nie przyznasz - będziesz brnął w nieskończoność - i właśnie dlatego Ci współczuć należy.

PS. proponuję sprawdzić znaczenie słów "stały, stała, stałe" ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze po prostu zostawmy chlopczyka samego w tej piaskownicy - niech dalej sni o trzech miejscach stałego zamieszkania, a przede wszystkim o kobietach - musi być strasznie zakompleksiony, a tu udało mu sie przyciągnąć tyle uwagi - może nie upragnionych pięknych kobiet, ale jak się nie ma co się lubi ...

papa Jazzik - odezwij się znowu jak dorośniesz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze momencik. Ja odnośnie punktu 14.

 

Jazz, skoro już chcesz nas koniecznie uczyć zasad dobrego wychowania, to powinieneś wiedzieć, że do knajpy pierwszy wchodzi ZAWSZE mężczyzna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Dżezie,

Z pewnym niesmakiem obserwuje twoje kolejne wypowiedzi i stwierdzam iz niewątpliwie są one świadectwem kompleksów i frustracji, których źrodła upatruję w problemach mieszkaniowych i problemach z kobietami a być może równiez problemach finansowych.

Zwracam ci uwagę że to forum gromadzi osoby zainteresowane różnymi aspektami życia z pominięciem jednak psychoanalizy. Poszukaj gdzie indziej, szczególnie polecałbym ze względu na twój przypadek

1. Forum Anonimowych, Bezdomnych Impotentów Niskiego Wzrostu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam negatywne, ogólne wrazenie o czlowieku, który sam dopuścił, aby w ten sposób skupiona została na nim uwaga jakiejś społeczności.

 

ciekaw jestem stanów emocjonalnych, które wywołane zostały w nim w momencie apogeum dyskusji. Niektórzy ludzie to sie zadawalają dzis byle czym, a ich wysoka samoocena powstaje w wyniku samego faktu zaistnienia w społeczeństwie, chocby w sieci, bez zwarzania na to jak im to wychodzi. Jednak chyba jest to nierzadki przypadek, który powstał pod przesłanką anonimowości "w internecie".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.