Jump to content
IGNORED

Czy ktoś w Toruniu ma nagrywarkę DVD ?

Yanoosh

Recommended Posts

Witam.

Mam pożyczoną od znajomego płytkę DVD: Eric Clapton & friends (koncert) i chciałbym ją sobie skopiować.

Ale...

1. Płytka jest 2-warstwowa, więc o dwukrotnie większej pojemności, a płytkę czystą mam 1-warstwową.

2. Chciałbym nagrać fonię tylko 2-kanałową - stereo. (Na płytce oryginalnej jest do wyboru: stereo lub 5.1).

Czy ktoś w Toruniu lub okolicy jest jest w stanie wykonać taką kopię ?

PS. Ów znajomy - właściciel płytki - nagrał mi kopię i zmieścił to na płytce 1-warstwowej, ale nie jest zbyt dobrze zorientowany w programach, na których to robił i w efekcie tego kopia gra kiepsko, lewy kanał gra ciszej i ogólnie dźwięk jest przygaszony - nie ma takiego kopa.

Janusz z Torunia

:-)

Sprawdziłem, jak to gra, jak na płytce oryginalnej wybiorę fonię 5.1 (A mój zestaw audio jest 2-kanałowy - stereo)

Okazuje się, że efekt jest podobny, lub taki sam, jak na tej mojej kopii.

Prawdopodobnie znajomy nagrał mi fonię 5.1. Możliwe, że wystarczy wybrać opcję stereo i będzie OK.

Tylko, że on porusza się po tym wszystkim trochę na chybił-trafił. A ja wolałbym, żeby to zrobił ktoś, kto dobrze wie, co robi.

Janusz z Torunia

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.