Jump to content
IGNORED

panas lcd 500/hd ready

TOMDVD

Recommended Posts

Witam,

pojawil sie ostatnio model panasa z konciwka 500, nie mylic z tanszym 50:) i mam pytanie czy ktokolwiek widzial w/w dzialajacego poprzez hdmi z chociazby dvd, bo o hdtv nie wspomne? uwazam ze jest to b. bobra oferta i b. sie nad tym zastanawiam. Szczegolnie pytanie do lococo i wielkich w/w temacie. Zaznaczam ze lezy mi bardziej a nizeli jvc i chce qpic cos na przyszlosc-hdtv. Jesli wiecie cos to kliknijcie tutaj, ja widzialem w ipswich i dziala naprawde super ale tez "lecial" na szeregowym kiepskim polaczeniu i moglem sie zadawalac jedynie obudowa. Co dziwne, w Anglii kosztuje 1799 funtow a u nas na maximedia bodajze okolo 1200 funtow:)

Mam nadzieje ze zetkneliscie sie z owym w/w i doradzicie badz odradzicie zakup.

Pozdr,

Witam

niestety nie są dostepne jeszcze w Polsce - sprawdziłem

jeśli śą sprzedawane to import własny z zagranicy.

Nie widziałem go w działaniu . Więc nie mam pojecia.

Cena dobra w Polsce - z gwarancją - w sklepach Panasonica 7319 zł.

Chciałem przypomieć ,że większość telewizorow LCD odbiera HDTV - po komponencie lub po DVI. HDMI daje mniej szumow ale nie powala to na kolana. W kilku przypadkach testowanych odbiorników było tak ,że sygnał z HDMI powodował nieregularne pasy / czego przy komponencie nie było/.

Telewizory HD redy dostepne na rynku to:

Sharp P50- nowość za 6499 ,-

JVC S 60 6799,-

Loewe Xelos 9999,-

Sharp GD1 /+DVB/ 9999,-

Panasonic za tydzień LX 500 - 7300 zł

Ale ważniejsze jest podanie warunków odbioru

1.Jaka odległość

2.Jaki sygnał

3.Ile kasy.

4. Preferencje marki

5. Jakie złącza masz w domu

często Klient wybiera złącza HDMI - bo tak słyszał -ale korzystać będzie tylko z Kabla

zapłaci za coś czego przez lata nie bedzie wżywał - a może wogole.

Podobnie z DVB . Nie ma ustalonych zasad standardu. Dziś różnicka odbiornioka DVB zamonowanego w odbiorniku dochodzi do 2000 zł , podczas dy sam odbiornik to 500 -600 zł. Gdy wejdzie do masowej sprzedaży będzie jak z komórkai może kosztować nawet 1 zł - przy abonamencie/ Tym bardziej ,że dziś to wyłącznie sztuka dla sztuki w Polsce.

Obojetnie gdzie mieszkasz czy w Polsce czy za granicą - jeśli nie dysponujesz tylko sygnałem HDTV / w Europie to nieożliwe , ze masz wyłącznie HDTV / Musisz odpowiedzieć na te pytania.

pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.