Jump to content
IGNORED

Preamplifier Nad 1000

zbyszek1965

Recommended Posts

Witam serdecznie jestem tutaj po raz pierwszy na forum i mam takie pytanie

-jestem posiadaczem końcówki Nad2400 i przedwzmacniacza 1000 podłączone do Hyperionów3,mam taki problem że nie odpowiada mi brzmieniowo przedwzmacniacz Nad 1000 i tak sie zastanawiałem czy istnieje mozliwość tuningowania lub proszę o wskazówki ewentualnej wymiany w moim przekonaniu na przedwzmacniacz lampowy w rozsądnej cenie na jaki preamp powinienem zwrócić uwagę dziękuję.

Jakis czas temu bawilem się Nadem 3020.

Po ominięciu preampa ruznica byla kolosalna.

Bez preampa gral o wiele lepiej,na TNT audio jest strona o modyfikacji preampa 3020 .

Moze sczematy są podobne to mozna pkąbinowac.

Np koncówka 3020 jest prawie identyczna jak w 302 więc jest szansa ze z preampem jest podobnie.

Super spadłeś mi z nieba tak wlaśnie szukalem kogoś aby pogadać nad zmianą całego na na wzmacniacz Gainclon słyszałem dobre opinie na forum tylko szukam osoby ewentualnie która pomogła by mi w tej realizacii wzmacniacz a mam do tego również CD Sonego 940 co sądzisz o tym,widzę że mamy podobny repertuar Klasyka Jazz,troche sie motam w kompletowaniu sprzetu bo tutaj gdzie mieszkam jest tak kiepsko ze sklepami zprawdziwego zdarzenia

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.