Skocz do zawartości
IGNORED

propozycja do naszego Admina


Arek

Rekomendowane odpowiedzi

od pewnego czasu możemy zamieszczać w postach fotki jpeg. To świetna modyfikacja, z tym zgodzą sie chyba wszyscy. Mam tylko jedną uwage/wniosek/propozycję - czy dałoby radę wprowadzic oznaczenie tematów zawierających fotki w spisie tematów?? za jakiś czas byłoby to bardzo pomocne podczas przeglądania starszych wpisów, gdy fotek przybędzie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł Arku, idąc dalej: na liście obok dokładnej godziny ostatniego wpisu przy temacie mógłby znajodwać się nick osoby, której post jest w danym temacie najświeższy. I jeszcze jedna drobnostka: okienko "idź do wątku o numerze..." powinno być widoczne również w podstronie z danym tematem. To by też ułatwiało życie.

pozdrawiam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu Lukaszu zniknelo zdanie, ktore po prawej stronie: "ilosc osob na stronie".

I niech nikt sie nie czepia slowa "ilosc" w odniesieniu do policzalnych rzeczownikow. Doksztalcilem sie. Mozna. Pasjonat tez mozna.

Swiat sie zmienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właściwie może mi ktoś wytłumaczyć czemu ma służyć to 20 ostatnich wpisów? Jak klikam na jakiś temat którego nie śledziłem od początku i który ma już powiedzmy ze 25 wpisów, to w ogóle nie wiem od czego on się zaczął i muszę od nowa wyświetlać wszystkie wpisy od początku. Podoba Wam się taka funkcja, bo mi to specjalnie życia nie ułatwia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie ze admin to robi za free ...

Kazde takie "zamowienie" to raz roboty na 2 minuty

Raz na szukanie w necie rozwiazania ...

 

Admina to trzeba calowac po raczkach za to co robi ...

bo jak mu sie znudzi to co ???

 

MAMY PRZESRANE

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frycu, OK, wszystko jedno. Ja mam wewnetrzna potrzebe wynagrodzenia administratora. Uwazam, ze to wspanialy czyn z jego strony. Czy moglbym mu jakos przeslac prezent? Prosze mi podac np informacje o plycie, ktora by chcial, lub komplecie i przywioze do kraju w listopadzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz - kolejny świetny pomysł:-) Odwdzięczyć się Lukasowi - oczywiście, ale gdybym to ja założył takie forum wiedząc że robię to za free, to czułbym się głupio gdyby moje "owieczki" się na mnie składały. Niektórzy robią takie strony żeby po prostu poćwiczyć programowanie i umiejętności graficzne. Ja traktowałbym to jako wielki sukces, że tylu ludzi korzysta z tej stronki. Zresztą Lukas się tu tak często nie wypowiada, a jak już chciałbyś robić jakąś zrzutę to chyba na zewnątrz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

czesto sie nie wypowiadam ale bywam codziennie i patrze co i jak, prosby wszelkie zapisuje i w miare czasu je uwzgledniam.

 

Ostatnie 20 wpisow to dokladnie jak Paul powiedzial dla zwiekszenia szybkosci - taki watek 'wzmak słuchawkowy-recenzja' o 191 wpisach to ponad 120kB do przeslania a ostatnie 20 wpisow do 20kB. W efekcie tego jak i paru wprowadzonych ulepszen (nowy cache system :) nie ma z tego co widze problemow z zawieszaniem sie strony jak to bywalo jakis czas temu. Na tym serwerze chodzi jeszcze pare stronek i razem generuje sie troche ruchu....

 

W ramach mozliwosci i czasu staram sie ulepszyc ta strone dla Was, ja w tematyce audio jestem raczej lajkonik wiec nie chodzi tu o podniete czy nagrody. Pomysl na strone powstal dawno temu i jesli wypalil, strona jest zywa (szczegolnie forum) to ja mam naprawde satysfakcje z tego uwazacie ta strone za potrzebna i dla Was wazna.

 

dzis to na tyle, for me it's time to get some sleep... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy można przy pobieraniu wątków pominąc posty od konkretnego osobnika? Wtedy stronki ładowałyby sie jeszcze szybciej. No i niebyłbym narażony na odczytywanie postów które z dużym prawdopodobieństwem są "szkodliwe". Od czasu do czasu zdaża się że nie mam ochoty oglądać twórczości niektórych ludzi. Może jako filtr na stronie startowej forum? Co wy na to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

szkoda ze nie bedzie mnie na spotkaniu ;) chociaz moze i dobrze bo pewnie nie pozwolilibyscie mi nie napic sie z kazdym po kolei ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.