Jump to content
IGNORED

Phonar Credo

pitdog

Recommended Posts

Niestety, nie sluchalem, ale pozwolisz Pitdog ze wlacze sie do watku bo posluchac bym chcial. Moze kiedys kupie np. od Ciebie? :-) Wie ktos gdzie?

Mam spore zaufanie do Phonara (bazujace co prawda na tanich modelach, Compact i moich obecnych). Jak to mowia, tu i owdzie, wysoka wartosc postrzegana i dobry dzwiek. Jezeli daja cos za 20kpln, sa wieksze szanse niz u innych ze bedzie to dobrze wydane 20kpln. Problem w tym, kto kupi Phonary za 20kpln? Kupi AP chocby sraly a nie graly i co brzmi paradoksalnie, troche go rozumiem.

ja AP w cenach sklepowych bym nie kupil. tzn nie virgo na przyklad, bardzo przecenieone wg mnie, nie ta liga.

oczywisci eodsluch phonara przede mna, ale jest to jeden z kandydatow i kazda opinia kogos osluchanego moze byc ciekawa. jak zagra zdecydowanie lepiej od Usherow serii 6 , to swietnie.

bede tez sluchal bw803 (slyszalem tylko przelotnie narazie). graja inaczej nie starsze nautilusy, i podoba mi sie to.

• 1 year later...

Trochę czasu już mineło, pitdog katuje swoje ATC ;-) ale chciałbym ponowić jego pytanie, czy ktoś słuchał podstawkowych phonarów credo M100? Jakoś nic o nich nie słychać, za to większe S100 mają już swoich wyznawców :-)

Proszę o wrażenia, w kilku słowach najlepiej w odniesieniu do innych, dobrych podstawkowców.

Nie ukrywam, że najbardziej interesuje mnie sparing z Gamutem L3, w które zaaplikowano Revelatory Scan Speaka.

pozdr.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.