Jump to content
IGNORED

mikro wieża SONY CPZ1

se8a

Recommended Posts

Sluchalem w sklepie i porównywalem do pianocrafta i powiem ze gra nawet lepiej troche lepszy bas

Cena takiej wiezyczki to 1200 w media markt. Posiada s-master i nie ma zadnych bajerów typu kolorowy wysw. surround, porzadne wykonanie glosniki z wlokna szklanego, gwizdki to miekka kopulka co sądzicie ????

Drogo. Czy tą widziałem, czy nie - nie wiem. Ale jakiś czas temu przeszedłem się po takim sklepie, co to twierdzi, iż nie jest dla idiotów, skąd zapewne wynikają tłumy jakie się przezeń przewalają. Z pozoru wychodzi taniej, niż wizyta u spacjalisty ;-) I oglądałem tam te przeróżne wieże, midi, mini i mikro. Tyle, że nie fronty, a od tyłu. W takim sklepie można to robić nie narażając się na interwencję obsługi. Oglądałem te kolumny wykończone od tyłu surową płytą pilśniową, zwykle lekkie jak puch. I wychodzące z ich tyłów druciki, które oglądać należałoby ze względu na ich przekrój przez szkło powiększające. I anteny UKF najczęściej w postaci jeszcze cieńszego kawałka drucika w izolacji (gniazdo antenowe za drogo by wyniosło), w połowie chyba modeli nie było nawet gniazda do podpięcia jakiegoś zewnętrznego urządzenia. Skoro już tu zajrzałeś, to poprzeglądaj dokładniej forum i przekonasz się, że te pieniądze można znacznie sensowniej wydać. Będzie to sprzęt używany ale i tak od tamtego trwalszy...

• 2 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.