Skocz do zawartości
IGNORED

Thiel CS 2.4 do pokoju 50m2 - ???


blokers

Rekomendowane odpowiedzi

sly30 - to dowcip stary jak świat, jedynie przypominam. Poza tym nie wiem, czy można użyć sformułowania "najlepiej grające zestawy na świecie", bo dla każdego najlepsze może być coś innego, a konkurencja jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie Kubeł

Miałem thiele 2,4,teraz mam m.in thiele 3.7-obie konstrukcje napedzałem lampą

Od momentu sprowadzenia do kraju pierwszego kompletu thieli 2.7-czyli tydzień przed audio-show 2012 słuchałem tego modelu codziennie.

Postęp w otwartości dżwięku najwiekszy nastapił w niedzielę BEZPOSREDNIO na AS........to tak powiem Ci po cichu))

Thieli 2.4SE także słuchałem i wiem,ze bas mają mniej potężny-niż 2.4-piszę tak bo wiem a moze masz inne wiadomości na ten temat?

Obecnie moje thiele 3,7 napedzają monobloki na lampie GM70-wraz z dedykowanym pre jest to granie-bardzo spektakularne-nic wiecej nie powiem-

-tylko zapraszam na odsluch.

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary audiofil - dziękuję za zaproszenie (chętnie skorzystam przy nadarzającej się okazji, chyba mieszkamy w innych rejonach Polski) i gratuluję świetnych zestawów. Powiedz mi tylko, co powoduje tę różnicę w basie między 2.4, a 2.4SE, skoro różnice konstrukcyjne między nimi są praktycznie żadne? Czy nie mamy tu do czynienia z rodzajem autosugestii? Zaznaczam, że nie słuchałem wersji SE.

Widzę że również popędzasz Thiele lampą. Moje doświadczenia są takie, że lampa to najlepszy partner dla paczek z Lexington.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubeł - jak słyszałeś ostatnio na Audioshow bodajże Stelle z topowym.... NADem - to wierz mi nie słyszałeś Focali :)

 

Na Audio Show byłem w sumie dwa razy i jakoś mnie dalej nie ciągnęło, zatem nie słyszałem kombinacji o której wspominasz. Warto było?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.