Jump to content
IGNORED

Pomocy!!!

andrzej147

Recommended Posts

Mam kolumny Jamo X 870. Chcę ich używać do słuchania muzyki w stereo (głównie CD i trochę mp3 z komputera).

Mianowicie mam problem z zakupem wzmacniacza i odpowiedniego okablowania do tych kolumn (maja możliwość podłączenia Bi-wiring). Jestem w tym kompletnie zielony i liczę na fachową pomoc. Na kable i wzmacniacz mam coś koło 7-8 tys.

A tak wogóle to zalecana moc wzmacniacza przez producenta to 70-280 W i poniżej parametry

-Moc ciągła/impulsowa: 200/280 W, skuteczność: 91 dB - max. SPL 111 dB , pasmo: 32-20 000 Hz, częstotliwość podziału 100/3000 Hz, impedancja: 4 Ohm.

Nie znam tych kolumn, ale kwota którą dysponujesz na wzmacniacz i kable jest całkiem całkiem. Proponuję przeznaczyć ją głównie na wzmacniacz. Kable sobie dopasujesz jak już się osłuchasz ze wzmacniaczem. Weź ze sklepu wzmacniacz/wzmacniacze do domu i posłuchaj...

Czy te kolumny to niegdysiejsze JAMO Concert 11 ?

Jeśli tak uwazaj z doborem wzmaka i kabli bo jeśli to są te kolumny o których mysle to potrzeba troszkę "miękkszej" elektroniki (np Musical fidelity A 300 lub A 308, Primare 30.2 z drugiej ręki albo Primare D21 lub jakas lampa np Pathos lub Cayin)

Jak te kolumny wygladają - opisz je.

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

To nie są kolumny Jamo Concert 11. Ich poprzednia nazwa (tych X 870) to X3M 10. Podam linka do sklepu internetowego w którym się one znajdują.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Następnie trzeba wybrać dział kolumny głośnikowe i Jamo X 870.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.