Jump to content
IGNORED

*HELP* - Pytania, prośby i info bieżące

Hiszpan

Recommended Posts

Ideą tego wątku jest umożliwienie szybkiej, chwilowej wymiany informacji (zwłaszcza nieistotnej w pewnej perspektywie czasowej) i ograniczenie tworzenia wątków w celu zadawania przelotnych pytań. Ponieważ problem dotyczy przede wszystkim zakładki stereo, jest ona najbardziej właściwym miejscem.

W miarę możliwości wpisujmy się tutaj, zamiast zakładać wątki o charakterze:

- Prośba o krótką informację ("Gdzie w mieście X mogę wypożyczyć sprzęt Y?"; "Gdzie w mieście X dostanę...?");

- Zwrócenie czyjejś uwagi ("Bardzo proszę osobę X o kontakt"; "Pytanie do...");

- Przekazanie bieżącej informacji ("Obecnie trwa wyprzedaż w sklepie X"; "Rozgłośnia X transmituje koncert Y");

- Prośba o identyfikację lub podanie konkretnego parametru ("Co to jest..."; "Ile kosztuje...?")

(Powyższe przykładowe wątki były wielokrotnie tworzone w zakładce Stereo.)

Dodatkowo, mając wątpliwości, będziemy mogli zapytać: "Czy jest już jakiś wątek o...?", "Nie mogę znaleźć w wyszukiwarce - czy ktoś pamięta gdzie to było?" i ew. dopisać się do już istniejących wątków z naszymi pytaniami i uwagami.

Ufam, że korzystając z niniejszego wątku, unikniemy tworzenia bytów ponad potrzebę forum i z czasem ułatwimy sobie wyszukiwanie informacji (zwłaszcza za sprawą mniejszej mnogości i fragmentacji tematów dotyczących konkretnych zagadnień).

Znakomita inicjatywa. Może nawet poprośmy Lukara o stworzenie tego rodzaju zakładki z wpisami "tymczasowymi" które znikałyby powiedzmy po trzech tygodniach, lub po prostu niech Lukar da w widocznym miejscu link do tego wątku, bo przecież ten wątek zaraz zniknie w otchłani forum wyprzedzony przez inne wątki ze świeższymi wpisami.

Nie wiem czy 1800zł za Densena to dobra cena, ale w porównaniu z NAD C320BEE (który jest wzmacniaczem nijakim i przeciętnym) poprawa będzie naprawdę duża (o ile pozostałe elementy zestawu pozwolą Densenowi grać). Z przyzwoitym źródłem i dobrymi, niezbyt trudnymi do wysterowania kolumnami, w pomieszczeniu niebędącym akustyczną katastrofą Densen zagra naprawdę dobrze.

dooomin >

Co prawda pytanie nie do mnie, ale co tam(się wtące), jakiś czas temu był na Allegro Densen za 1600 zł.

Może się jeszcze nie sprzedał, zawsze to dwie setki w kieszeni.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

-> McGyver

Jeśli będziemy z niego korzystać, nie zniknie.

-> Wojtekitek

Świetny pomysł. Bardzo mi się podoba. Jeśli to nie będzie problem i Lukar poprze tę inicjatywę.

Proponuję jednak, byśmy trochę poczekali i zobaczyli, jak potrafimy z tego korzystać.

Pragnę zwrócić uwagę tych, którzy nie bywają na bocznicy, na organizowane w Staszowie spotkanie:

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) wybierasz swoje miasto (zakładka "markety") , i tam masz dostęp do aktualnej ulotki.

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

Guest

(Konto usunięte)

Trolling to wysyłanie wrogich lub obraźliwych wiadomości na jedno z publicznych "miejsc" w Internecie (grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp.) w celu wzniecenia kłótni. Nazwa ta pochodzi od ang. - metoda łowienia ryb, ponieważ troll "zarzuca haczyk"

Prawdziwy łowca wędkarz :)

Wielu na forum chbya nie zna tej definicji!!!

Hiszpanie! Ależ masz wspaniały nik, właśnie wróciłem z Hiszpani, było super.

Co do naszego spotkania w klubie, to niestety pokomplikowały mi się sprawy rodzinne i miszę pilnie jechać na północ Polski, dlatego w tym tygoniu do klubi nie dam rady wpaść.

A co do Twojej inicjatywy, to ja jestem .... przeciw. Oto dlaczego.

- ten wątej może się rozrosnąć do niebotycznych rozmiarów

- trudno będzie w nim coś znaleźć

- panować będzie w nim pojęciowy i merytoryczny bałagan. Obok poszukiwań płyt bądą pytania o moc wzmacniacza, obok dywagacji na temat wartości używanych kolumn pojawią się pytania o ustroije akustyczne i tak dalej.

- jeśli wątek ma tytuł, to wiem, czy mnie interesuje i czy go czytać. A w ten musiałbym wchodzić po wiele razy i śledzić go na bierząco

To takie moje wątpliwości na szybko. A że wątków namnożyło się ostatnio wiele i sporo z nich się powiela.... Cóż, takie prawa forum i każdego nowego na nim.

Pozdrawiam Hiszpanie serdecznie i do zobaczenia w klubie, choć dopiero pewnie za tydzień. Ale może uda mi sią do Staszowa z Wami pojechać? Wszystko zależy od moich spraw

> ten wątek może się rozrosnąć do niebotycznych rozmiarów

Oczywiście, może nawet tak jak "znaleziska na Allegro".

> trudno będzie w nim coś znaleźć

Nie ma co szperać w przeszłości, wątek jest do spraw bieżących, które się szybko dezaktualizują (jak choćby prośba do kogoś o kontakt)

> panować będzie w nim pojęciowy i merytoryczny bałagan

Rzecz w tym, żeby mniej śmiecić na forum i żeby na nim panował mniejszy bałagan

Pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.