Skocz do zawartości
IGNORED

pomocy!


dominika

Rekomendowane odpowiedzi

cześć!piszę artykulik o warszawskich sklepach ze sprzętem hi- fi (do pisma niebranżowego) i potrzebuję Waszych opinii o sklepach stołecznych. do których warto pójść i dlaczego, a które lepiej omijać. i jeszcze wieści o tym, gdzie są najlepsze Waszym zdaniem odsłuchy. anegdoty audiofilskie też mile widziane.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

mój mail: [email protected]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedz wszystkie i sie dowiedz:)

Poza tym cos czuje, ze pytanie zle sformulowane i ciezko bedzie o pomoc.

Moze jak napiszesz cos wiecej o sobie w "o mnie"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czasem nie powinno być Makowska? Czy zna Pani Paulinę Makowską z JVC? A mój tekścik o salonie Top Hi-Fi na ul. Andersa może Pani znaleźć w wątku nr 1700 "KoRnikowe testy..." Mam nadzieję że się przyda. Pozdrawiam i życzę weny:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzałam do wątku 1700. dzięki Kornik

a chodząc do salonów nie widziałam etykietki: babom wstęp wzbroniony. o ewentualnych diabłach wywieszek też nie było, ale zdaje się kręgi piekielne mają dobrą akustykę, więc one nie muszą szwędać się po warszawskich odsłuchach. a baby tak.

i dla ewentualnych postaci, które od razu są na nie: nie chcę posiłkować się Waszą wiedzą, tylko zwyczajnie wiedzieć, co do powiedzenia o stołecznych sklepach maja do powiedzenia Ci, którzy tam kupują, bywają, oglądają, odsłuchują.

to co? pomożecie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że się przydałem:-) Hehe. Ja dosyć często spotykam "baby" w salonach hi-fi, tyle że przychodzą one tam z chłopami i robią dokladnie taką samą minę, jak faceci którzy pomagają swoim żonom w decyzji, czy wybrać spódniczkę nr 7, czy może 24:-) Ja ostatnio usłyszałem w supermarkecie tuż przy kasie: "Jezu, zapomniałam szamponu do włosów. Weź szybko pobiegnij po jakiś!" No to ja bryk z kolejki i zasuwam. Wziąłem jakiś jabłkowy, co ładnie pachniał, wracam i słyszę: "ale ten jest bez odżywki, a ja chcę 2w1!" No to bryk znowu do kosmetyków, odłożyłem zielone jabłuszko i wziąłem jakieś 2w1 szmpon+odżywka. Wszystkie rzeczy już były policzone, ja daję butelkę kobitce, a ona otwiera i mówi "Ale wstrętnie pachnie!" :-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dementuję pomówienia. chce mi się chodzić po sklepach i chodzę. tylko nie chcę polegać na wyłącznie własnej opinii. stąd moje pytania. pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno. ja wiem, gdzie są sklepy ze sprzętem w wawie. i to nie przypadek, że wybrałam forum zamiast adresów. i nie wrzucajcie mi tekstów o szamponach, tylko o sklepach. proszęęęęę. bo pomyślę, że duch współpracy w narodzie zaginął

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem ,że kobiety słabo współpracują ,zwłaszcza ze sobą,faceci to co innego.No ale dośc tych flirtów ,bo nas Hienka stąd wywali.To jest poważne forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem (chyba w Focusie) że faceci najpierw muszą ze sobą popracować aby się poznać i zaprzyjaźnić. Kobiety natomiast muszą się zaprzyjaźnić aby móc pracować:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spojrzalas Dominiko na dzial "sklepy"?

Poza tym pewnie znasz nazwy tych sklepow. Mamy na forum wyszukiwarke, powpisuj tam konkretne nazwy, wszystkie padaly juz nie raz na forum.

I zalatwione.

Zlego slowa nie slychac na pewno o Audioforte, ale to juz przeczytaj sobie.

Pozdrawiam i powodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx3 cieszę się, że dobry nastrój Ci dopisuje. ale marnujesz swoją twórczą energię na niepotrzebne uwagi, a tymczasem mógłbyś się przydać ludzkości. widzisz, nie o kasę , ni sławę tu chodzi, tylko o ludzkość. miej to na uwadze na tym poważnym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiena dziękuję za Twoje cenne uwagi. tylko trochę mnie nie doceniasz, bo zasugerowaną przez Ciebie odległość przemierzyłam, myślałam tylko, że zareagujecie jakimiś przydatnymi uwagami( zwłaszcza, że zastrzegałam bezbranżowość publikacji) użytkowymi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż,dość duże mozliwości i rzetelna obsługa to sklepy Audioklanu,zarówno w Wawie na Andersa,jak i w Krakowie na Chodkiewicza, możesz posłuchać czego chcesz(co jest)z czym chcesz w przyzwoitych warunkach.No i co, ludzkośc poszła bardzo do przodu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli przemierzylas obie odleglosci ("sklepy" i wyszukiwarke) to dalej bedzie juz ciezko. Ludzie pisza o wrazeniach na forum bezposrednio po odsluchach/odwiedzinach w tych sklepach. Tego w wyszukiwarce jest na duzy artykul. Poza tym jest wieczor, poczekaj do jutra.

Moze ktos cos jeszcze. Ale nie wiadomo.

Gdybys mi nie podziekowala...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto tu napisze zle slowo, o ktorymkolwiek sklepie?? - potem juz nie bedzie mozna tam pojsc na odsluch ;)) - wszystkie sa swietne - to mowilem ja Jarzabek :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na powaznie, Hiena ma rację. Jestem pewien że jutro o tej porze będzie tu mnóstwo opinii tych, którzy zwiedzają salony w Warszawie, bądź kupowali tam swój sprzęt. Ja co mogłem, to napisałem bo tylko w Top Hi-Fi byłem na tyle długo, żeby napisać jakąś sensowną opinię. Mam nadzieję, że Ci się nie spieszy. Powiedz proszę gdzie się ukaże Twój artykuł to z chęcią przeczytam. Miło wiedzieć że autorzy takich tekstów szukają informacji np. na forum. Życzę cierpliwości i niech się każdemu śni, co się komu podoba. Też zaraz idę spać:-) Ziefff...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.