Skocz do zawartości
IGNORED

CAYIN A88T a wybór kolumn !


italus

Rekomendowane odpowiedzi

niestety na 14 kzł mnie nie stać choćbym bardzo chciał a co do mojego A88T jest na lampach 6550 Electro Harmonicsa a nie na KT88 ku woli informacji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się ciesz. Masz wzmacniacz pochodzący z najlepszej serii, najlepiej wykonany. Później pojawiły się wersje z chińskimi lampami, te grały dużo gorzej, nawet po wstawieniu lamp electroharmonix.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver jeśli można odezwe się niebawem do Ciebie na priva w sprawie doboru kolumn , ewentualnych propozycji według Ciebie - skoro znasz doskonale ten model wzmaka posłucham Twoich opini na jego temat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachecony tak entuzjastycznymi opiniami Cayina pozwolilem sobie umowic sie na odsluch ww. urzadzenia. Jestem osoba, ktora za wiele nie slyszala a i sprzet w domu stoi bardzo budzetowy wiec tylko chcialem posluchac, zeby wiedziec o czym czytam. Bylem ciekawy jak brzmi nienajlepiej skonfigurowany (wg. niektorych)zestaw za ponad 20 kzl. (Cayin A88T + AudioPhysics). Zawsze mi sie wydawalo, ze przy takich kwotach to juz tylko kwestia charakteru brzmienia moze byc dyskusyjna a o gustach sie nie dyskutuje. Wiec zjawilem sie rano w sklepie i mila pani informuje mnie, ze Cayin juz jest podlaczony do ... B&W 704 (nie o to prosilem !!). Trudno, niech bedzie. Zestaw nr1 wygladal tak: Cayin A88T + B&W704 + SACD Accuphase DP-77. I tu jest moje pytanie: czy jest mozliwe zeby ten zestaw brzmial fatalnie ? Bo to co uslyszalem bylo wielkim rozczarowaniem. Na tweetery jakby szmate ktos polozyl a na niskotonowe po prostu wylaczyl. Nie sadze, zeby w takim sklepie podlaczyli np. niewygrzane 704 no ale kto wie. Nie jestem osoba osluchana i raczej niezbyt duzo wiem w porownaniu z wiekszoscia z Was wiec jestem ciekawy Waszej opinii na ten temat.

Po podzieleniu sie z czlowiekiem tam pracujacym moimi spostrzezeniami poprosilem aby jednak podlaczyli AP. Tak tez sie stalo i po kilku minutach graly AudioPhysics Tempo (w konfiguracji jak wyzej). Malo sie nie zsunalem z fotela. Wysokie graly klarownie, czysto, krystalicznie ale nie agresywnie; srednica byla cieplutka, "kremowa" po prostu cudowna; przestrzen, scena to po prostu bajka. Ale niskie byly wycofane, bylo ich tylko tyle zeby moc powiedziec ze cos z dolu gra. I tu jest moje drugie pytanie: czy to Cayin tak gra czy kolumny a moze to kwestia konfiguracji ? Nie piszcie, prosze, ze malo osluchany czlowiek pierwszy raz uslyszal cos lepszego i przezywa bo zdaje sobie sprawe z tego, ze wiekszosc lepszych sprzetow wywola u mnie podobne reakcje (chociaz slyszalem tez ostatnio Cayina 788 z pre SC-2+ Spendor 2/3 -nie pamietam jaki CD ale tez Cayin- i mi sie nie podobalo. Za zimno, za szczuplo, zero basu, duzo niemilych wysokich tonow). Jestem tylko ciekawy Waszych opinii na dwa, zadane wyzej pytania.

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.