Jump to content
IGNORED

Filmy dvx (kablem DVI z PC czy z DVD)

KOpyt25

Recommended Posts

Zastanawiam sie czy bedzie roznica w jakosci obrazu i dzwieku poprzez ogladanie tego samego filmu divx dzieki DVD kablem cyfrowym DviDvi

Lub kablem takim samym ale obraz bedzie puszczany nie przez DVD stacjonarne, a przez komputer.

Kabel podłaczony z drugiej strony w obu przypadkach do projektora.

DVD stacjonarny to np. Samsung DVD-HD745 lub model - 950

Wlasnie! Tez sie nad tym obecnie zastanawiam.

Zamowilem juz projektor (hitachi pj-tx100) i posiadam karte z wyjsciem DVI. Niestety nie posiadam DVD.

Kwestie ktore rozwazam to:

1) Wybor kabla DVI (zwykly czy drozszy firmowy, odcinek 1,8m czy 5m)

2) jesli z komputerem to jaka karta graficzna? (posiadam obecnie Radeona 8500LE a wiem ze w kategorii jakosc obrazu nie była wybitna... zwlaszcza w wyzszych rozdzielczosciach)

3) czy warto inwestowac w odtwarzacz dvd z wyjsciem dvi taki jak np. samsung 745 (850), czy moze jednak poczekac na taki ktory odtwarza rozdzielczosci hdtv ?

Pierwsze proby zaczne za tydzien (z tym co mam). Z checia uslysze jakiekolwiek sugestie..

ja swego czasu robiłem test, poszukaj w moich wypowiedziach na forum a na pewno znajdziesz.

O ile mnie juz moja krótka pamięć nie myli to w przypadku dvd z dobrym progressivem sygnał będzie najlepszy. Oczywiscie połacznie poprzez komponent. Potem bedzie przez kompa!!

Pzodr.

Wiem że to nie na temat ale też zamówiłem projektor taki jak DarekVege :: )) Już sie nie moge doczekać :)

DAREKVEGE jak możesz o skontaktuj się ze mną na gg 2218084 lub mailem rtg1980@wp.pl. Mam pare pytań do Ciebie.

Pozdrawiam

RtG

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.