Jump to content
IGNORED

Klub Audiofila i Melomana w sieci

fenixx3000

Recommended Posts

>>jar1

jar1, mam propozycję.

dysponuję możliwością hostowania strony i jestem w stanie zrobić przyzwoity portal KAIM.

potrzebuje tylko kogoś kto będzie robił info-grafikę (czyli grafika z jajami i potrafiącymi swoje prace uczynić użytecznymi dla weba - nie po 20 mega na obrazek tylko po paredziesiąt kB...) no i oczywiście kilku tekściarzy zeby tam coś żyło.....

stroną informatyczną zajmę się ja.

chętnych do współpracy proszę o kontakt.

peperoni@super.akacje.pl

peperoni.

>potrzebuje tylko kogoś kto będzie robił info-grafikę (czyli grafika z jajami i potrafiącymi swoje

>prace uczynić użytecznymi dla weba - nie po 20 mega na obrazek tylko po paredziesiąt kB...) no i

>oczywiście kilku tekściarzy zeby tam coś żyło.....

Widzisz, z tym jest największy problem...;-)

-> peperoni

mam opis słowno-muzyczny, postaram się dojechać krótko po 18...

talentów graficznych niestety nie zaposiadam... ale czy to najistotniejsze? moim zdaniem ważna jest użyteczna informacja. w razie czego u mnie tez stronkę można postawić, domenę kupić (całe 29,- rocznie za kaim.org.pl np!)

>>jar1

no to klops.

co do portalu to myślałem o takim z newsami, forum, dodatkami typu surveye, głosowania, własne loginy z szczególną zawartością linków i plików- np serwisówkami i schematami, działy typu recenzje, opinie, spotkania....

no ale to wszystko technika i organizacja - najważniejsza treść a tu zawsze posucha i chudość panuje....

w razie czego jestem do dyspozycji.

żaden ze mnie autorytet i w dodatku mam chyba inne upodobania muzyczne - porównując do tych "audiomelów" których poznałem.... ale może uda mi się jakoś pomóc (choćby tekstem od czasu do czasu bo na grafice to się nie znam zbyt dobrze)

audioman=audio/fil + melo/man (filman odrzuciłem bo to ani do jednego ani do drugiego nie pasuje) ;))))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.