Jump to content
IGNORED

Masywne stożki pod platformę.

snake

Recommended Posts

Kończę właśnie przygotowania do zrobienia we własnym zakresie dwupoziomowej platformy, a właściwie mini stolika pod wzmacniacz i CD. Na poziomie pierwszym (płyta marmurowa gr. 20 mm) spoczywa wzmacniacz. Nad nim na trzech nóżkach oprę drugą płytę. Nóżki o średnicy 40 mm chcę zakończyć od góry ostrymi stożkami, najlepiej z polerowanego mosiądzu. W tym miejscu mam największy problem. Chętnie kupię lub zlecę wytoczenie trzech stożków o średnicy 40 mm, wys. 20 mm, od spodu otwór na śrubę M8. Może ktoś już przerabiał taki temat ?

PS. Wrocław i okolice.

ja przerabiałem wielokrotnie. Było to co prawda w Łodzi, ale moze we Wrocławiu tez sie tak da. otóż idzie się na teren politechniki, tam gdzie są warsztaty i prosi pierwszego lepszego pracownika, żeby za symboliczne 15-20 zł wytoczył taki stożek. materiały oni mają za darmo, bo to uczelnia, więc chętnie na to przystają. szybko, tanio i przede wszystkim dokładnie wg zamówienia.

powodzenia.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.