Jump to content
IGNORED

Parowane tranzystory

Foksik

Recommended Posts

Parowanie fet-ów do Alepha P skończyłem dwa tygodnie temu. Nadal pojawiają się jednak e-maile od osób zainteresowanych kompletami dobieranych tranzystorów, również do innych układów. Nie mam nic przeciwko dalszemu ciągnięciu tego tematu i jeżeli tylko zbierze się jakaś grupka to mogę powalczyć z problemem od nowa. Może jakieś inne typy tranzystorów?

Za jakiś czas będę składał układ z równolegle łączonymi IRFP240/9240 więc współpraca z chętnymi do budowy na przykład Alephów byla by mi na rękę.

W każdym razie jestem otwarty na wasze potrzeby, ale jeśli będzie to znowu taka olbrzymia ilość jak przy AP to będziecie musieli wesprzeć cierpliwość mojej żony jakimś bukiecikiem;-)

• 3 years later...

Cześć

Jakiś czas temu podczas zabaw z ALEPHEM 5 udało mi się popalić tranzystory zarówno mocy jak i sterujące. Potrzebuję 2 komplety tranzystorów parowanych. czy dysponujesz takimi? Jeżeli tak To jestem chętny do zakupu. Zamierzam skończyć w końcu projekt tego wzmacniacza.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.