Jump to content
IGNORED

Pioneer SX-203RDS Potrzebuje informacji

rallyclub

Recommended Posts

Witam, czy ktoś może mi pomóc, mianowicie, co możecie mi napisać na temat amplitunera Pioneer SX-203RDS?? A dokładnie interesuje mnie, czy on posiada możliwość sterowania z pilota??

Pozdrawiam, Wojtek

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Witam. Ten amplituner nie ma możliwości sterowania pilotem, co jest napisane w instrukcji obsługi, która jest wspólna dla tego oraz dwóch wyższych modeli. Bynajmniej tak u mnie było. Poza tym jest to najsłabszy model z tej serii w związku z czym nie zachwyca - bynajmniej mnie. Brakuje mu mocy, tej prawdziwej bo tej napisanej w instrukcji jest w miarę - bodajże 60 W na kanał (4 Ohm). Kręcąc gałką głośności miałem wrażenie, że nic się nie zmienia, a gdy zaczęło pod koniec robić się głośniej to dźwięk był już bardzo zniekształcony

Guest discomaniac71

(Konto usunięte)

kolumny zmien to po 1 a po 2 zamiast tego amplitunera jak juz musisz kupowac amplituner kup Denona DRA 385 RD lub podobny - jest o nim tu watek

odpóść sobie tanie amplitunery pioneera - modlił bym się aby za taką kasę pozbyć się swojego - a może chcesz? to nowszy model VSX 409 w stanie idealnym, z pilotem:) - jeśli chodzi o dźwięk to shit jakich mało i najgorszemu wrogowi nie życzę:) - kup wzmacniacz sobie normalny.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.