Jump to content
IGNORED

Magistrala D-Bus w Marantzu

Lary

Recommended Posts

Witam. Mam wzmacniacz i tuner Marantz. Oba urządzenia wyposażone są w gniazda magistrali D-Bus do sterowania nimi jednym pilotem. Niestety po połączeniu kablami nie działa (nie mogę zmienić stacji w radiu pilotem od wzmaka). Zanim pójdę z tym do serwisu chciałbym prosić o opisanie prawidłowego połączenia. Może coś robię jednak źle? Dzięki

Pozdrawiam

Ja mam na tej magistrali tuner, wzmacniacz i DVD. Działa pezproblemowo. Wzmacniacz musi być włączony żeby sterować tunerem i DVD.

A w czym problem. Niesteruje wszystkim czy tylko tunerem ?. Bo jak wszystkim to moze problem w pilocie.

Pozdrawiam

• 2 weeks later...

Nie steruje tylko tunerem, ale mam tylko tuner :( Podejżewam, że jest z nim coś nie tak bo to leciwy model. Po paru próbach dałem sobie spokój i przełączam stacje ręcznie. Chyba musiałbym zanieść to do kogoś a nie chcę zwiększać kosztów. Przepraszam za późną odp. Pozdrawiam

Słuchaj, żeby sterować tunerem wpierw na pilocie należy nacisnąć taki przycisk, gdzie pisze tuner. On jest z przodu pilota. Jak poprzednio był wcisnięty inny przycisk, to za chiny tunera niebędzie sterował. Miałem taki problem zaraz po zakupie sprzętu. Pilot sterował wzmacniaczem i o zgrozo mgnetowidem philipsa , który nie jest w magistrali tylko ma swój odbiornik.

Pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.