Jump to content
IGNORED

coaxial vs coaxial...

Axl2000

Recommended Posts

Hmh, jestem w kropce...musze kupić kabel coaxial do podlaczenia dvd z ampli, i teraz pytanie jaka jest roznica miedzy takim Interkonekt 1,5m za 130zł a Vivanco 5m za 30zł...ten 1 to z brylantów? ;) Czym sie roznia tak na serio (w odsluchu) bo pozłacanie, srebrzenie itd. ;) to dla mnie zadna roznica :)

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

cena coaxiala to użyty materiał, jakość wykonania samego kabla jak i "wtyczek" (często nazwa firmy). Kup raczej ten droższy. No chyba, że potrzebujesz faktycznie 5 metrów. Jeśli potrzebny do połączenia DVD z ampli to po co Ci taka plątanina kabla? Osobiście nie polecam tak tanich kabli.

Hidden Content

najlepiej wypożycz, droższy i tańszy i porównaj.

Wg mnie niema co wywalać kasy w "błoto".

Zwykły kabelek typu "czincz" nie za bardzo się nadaje bo słabo sygnał przewodzi (amplituner automatycznie przełącza się w tryb DD i na zwykłym czinczu cienko to wyglądało lampka od DD ledwo świeciła - inna konstrukcja kabla). Coaxial (inaczej koncentryk), z ciekawości zrobiłem ze zwykłego antenowego po 1zł/m i w niczym nie ustepuje optycznemu) optykiem mam połączone aktualnie, a przez coaxial podłączyłem CD-ka i też jest różnica między podłączeniem analogowym.

A co do cen to racja że płaci się za jakość wykonania i za firmę, bo napewno nie za "lepszą" jakość dzwięku...

pzdr

Hidden Content

123... test

Rożnicy nie będzie absolutnie żadnej - w końcu coaxial to nośnik cyfrowy do przesyłu zer i jedynek. Na co warto zwrocić uwage to czy jest ekranowany.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.