Skocz do zawartości
IGNORED

nałogowcy


dodo

Rekomendowane odpowiedzi

>galothron

Nie chce sie wdawac z Toba w polemike, zreszta Ty chyba ze mna tez nie bo nawet nie odpowiedziales na moje pytanie.

ASQ rozumiem, ale naprawde nie moge wydumac o co Tobie tak naprawde chodzi. Audiofile to dla Ciebie male dzieci, ktorych mozna wcisnac "kit", a Ty kim jestes? Ganisz nas a sam chcesz kupic klocki, ktore kosztuja ogromne pieniadze. Malo tego. Chcesz je kupic w ciemno !!! A jak Pan Laursen zrobi gowno i CIe naciagnie tak jak Ty kiedys ludzi, ktorzy chciali wydac kase? Wydasz kilka k$ i zostaniesz z reka w nocniku. Czego szczerze CI zycze:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> hienka

Kto to jest "Pan Laursen"?...

Czy masz rozdwojenie jaźni, czy co? Do kogo ty się w końcu zwracasz?! Przeczytaj twój ostatni post jeszcze raz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przekresilem nazwisko. Czlowiek, z ktorym mailowales, zapewne konstruktor LcAudio. Czekasz na nowa wersje, prawda? I szczerze wierzysz, ze bedzie dobra, prawda? O tym pisalem.

ASQ - czemu znaki zapytania?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke chyba mnie nie zrozumieliscie.

 

"ASQ rozumiem, ale naprawde nie moge wydumac o co Tobie tak naprawde chodzi"

ASQ rozumiem, ale naprawde nie moge wydumac o co Tobie( do bylo juz do galothrona) tak naprawde chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> hiena

Chłopie! ja tych urządzeń SŁUCHAŁEM!!! I to baaaaaardzo długo! Oczywiście poprzednich modeli, ale wiem jak ten facet projektuje swoje urządzenia, on nie ZMIENIA NA NOWE tylko ULEPSZA, DOPRACOWYWUJE udany model. Poza tym znam jego podejście do tematyki audio, jest inna niż twoja - wierz mi.

Myślisz że kupuje coś w ciemno?1 Może ty tak...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASQ - juz wytlumaczylem. Uwazam ze napisalem poprawnie, ale mogles zle zrozumiec. W poprzednim poscie wytlumaczylem ze wszystko dalej bylo juz do galothrona. Ciebie jak powiedzialem szanuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lars Clausen - stad skojarzenie Laursen:) Przepraszam.

"cos czuje ze to beda niesamowite urzadzenia". Jednak posrednio to jest ciemnosc, a sam mowisz : "tylko sluchajcie, sluchajcie.."

Ale ok, byc moze beda. Troszke mnie jednak zdziwila ta cena. Pamietam pierwszy test koncowki Zapa w Audio-Video. Kosztowala cos kolo 5 kzl, okazala sie rewelacja, a teraz mowisz o 1,5k$! i to w formie kitu. Slyszalem o zmianie poddostawcow, ale bez przesady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, Była to cena również za wersję DIY. A teraz 1,5k$ to wychodzi jakieś 6kzł. Czy to wielka różnica? Owszem zmienił się poddostawca elektroniki(płytki SMD) i faktycznie ceny poszły do góry. Ale teraz znów trochę potaniało. Np; ZAPsolute 4.1 (już zmontowany) jest do dostania za cenę DIY. Nie wiem jak długo ale jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa... Już chyba wiem, o co chodzi.

Jeżeli ktoś lubi słuchać muzyki z dobrą jakością dźwięku, i w tym celu kupuje sprzęt, który ma mu dostarczyć takiegoż dźwięku, to jest chłopcem, który bawi się zabawkami.

Ale jeżeli galothron kupuje sprzęt, to już nie jest zabawa klockami. Jeżeli galothron kupuje sprzęt, to dlatego, że właśnie tylko ten jeden jedyny sprzęt jest najlepszy i wart swojej (a zapewne nawet wyższej) ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Janusz z Torunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Yanoosh - wlasnie o ten paradoks mi chodzilo.

 

do galothrona

To jaki sens kupowac kit. Jeszcze nigdy nie widzialem kitu i gotowca w tej samej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracając do prowokacji dodo.

 

Niezupełnie się Tobą zgadzam Dodo. Audiofilizm może stać się nałogiem ale nie musi. Dla mnie słuchanie muzyki i szukanie lepszego brzmienia jest jednym ze sposobów szukania rozrywki i ucieczki od szarej nudnej codzienności. Najwazniejsze w tym wszystkim jest to, dokąd ten cały audiofilizm cie zaprowadzi. Wyleczyc sie z tego myślę można, lecz nie musi to oznaczać porzucenia zabawy i pasji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.