Skocz do zawartości
IGNORED

nałogowcy


dodo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie obawiam się !!!

Galothron chce pracować w studiu nagrań. Ciekawe jak będzie brzmiała muza z płyt bez dźwięków pośrednich pomiędzy cichymi i głośnymi, niskimi i wysokimi. Mnie to napawa przerażeniem.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam , że jest.

Zauważcie od czasu do czasu ktoś jakąś intrygę robi. Myślicie, że nie interesuje go co z tego wynikło. A może jest wśród nas zalogowanych, i dla zabicia czasu jako gość zadaje konfliktowy temat.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodo wpadł teraz na forum dla rowerzystów i zadal pytanie kontrolne o godny uwagi rower za 200 zł . Dostał odpowiedź ,żeby zbierał kase albo wrotki kupił więc teraz wyjasnia rowerzystom że rower nie jest tym czym

sie im wszystkim do tej pory wydawał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż wyszyscy macie ten sam objaw nałogowca

1. wypiera się że nie to nie jest nałóg a zresztą są gorsze

2. a nawet jeśli to jest mi z tym dobrze

 

zobaczcie byliście na spotkaniu ( żałuję że z wami nie byłem ) ale sami stwierdziliście , że gramofon za 14 tys gra lepiej niż Linn za 77

a co z postępem technologicznym cudowne przetworniki analogowo cyfrowe itp.

chcę powiedziec, że świat idzie w złym kierunku , że coraz to nowsze technologie ( a wcale nie lepsze ) wypierają stare tak sprawdzone

( analog ) za kilka lat nie będzie wzmacniaczy stere i tylko same amplitunery i co wtedy zrbicie ?

chodzi mi też abyście trochę oprzytomnieli - gościu zwraca się z problemem dotyczącym kolumn do kina domowego - won stąd , forum kina gdzie indziej - a przecież co za różnica czy kolumna gra w stereo czy w kinie jeśli gra dobrze to sprawdzi się w obu przypadkach

al stosowanie waszej metody zniechęca nowych , którzy dopiero co na to formum trafili , co powoduje , że stajecmy się pewną zamkniętą kliką , a przecież nie o to chodzi na tym forum ( chyba że się mylę )

dlaczego puściłem ten wątek

ano chciałem zobaczyć ilu z was powie

- kurczę gościu ma rację - czasami przeginam , mógłbym czasami zrobić dla odmiany coś innego ( np. zabrać żonę na spacer )

albo

- miałem to samo każdą chwilę dla klocków , ale z tego wyrosłem

 

i co tylko jeden się przyznał , reszta nic , żadnej skruchy , beznadziejny przypadek

- znikam na weekend , kończąc zaproponuję parę wątków , które jakie dla przykładu powinny być moim zdaniem przynajmiej od czasu do czasu rozwijane na tym forum ( i są ale rzadko ) oraz dam jedną ciekawą informację

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

A jak ktos nie ma sie do czego przyznawac? To co ma biedaczysko zrobic? Oj dodo, ty chyba ciezkie chwile przezyles...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo Panowie - przyznac sie bez bicia, ktory powiedzial, ze z zona nie chodzi na spacery??!!! - za kare tydzien bez zabawy klockami!

dodo -> a nieco powazniej kazdy w zyciu powinien miec jakas pasje inaczej konczy przed tv ogladajac sitcomy, teleturnieje, etc. Audiofilizm jest pewnie dosc droga pasja ale stosunkowo nieszkodliwa a gdyby ktos tutaj zalowal, ze jest audiofilem ... pewnie by nim juz nie byl :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofil pierwszego stopnia podnieca się na widok złotej gałki od wamacniacza...

Ktoś tu wspomnial o studiu. Ciekawe, czy ten ktos w ogóle był choć raz w studiu nagraniowym i wie co tam się wyprawia.

Naprawdę, nie silcie się na pierdoły. Myslicie, że się przestraszę waszych ocen i stwierdzeń?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=>galothron

 

To sa audiopseudofile ... nie majacy kasy i ogladajacy kropki ... kazdy pewnie tak zaczynal.

 

Ci co maja kase ... moga sie bawic mocniej ...

a podstawa jest sluchanie sprzetu, koncertow, instrumentow ... muzyki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Wreszcie nasz rozszyfrowales, galathron. Otoz to. Myslimy ze sie przestraszysz. W miare mozliwosci do poziomu moczenia w lozku wlacznie. A w razie gdyby nie, cofniemy ci przydzial na malego fiata, albo naslemy bialoruskich fanow fitnessu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>galothron

Ty zawsze szukasz w dyskusji takiego tematu, o którym twoi rozmówcy nie mają pojęcia z braku doświadczeń, nieważne czy w Twoim mniemaniu czy faktycznie. A w wielkim piecu też już byłeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodo: Co z postępem ? - A guzik mnie on obchodzi jak pomyślę czemu w większości służy i w co się obraca to szkoda mi czasu na akademickie dysputy.

Jeśli nawet kilka lat zostaną tylko wielokanałowe amplitunery... - jw.

Widzę, że lubisz zamartwiać się na zapas. Tkwisz po same uszy w dekadencji i malkontenctwie, bo chyba tylko tyle potrafisz, a w ogóle nie umiesz się cieszyć. To widać. Zmień płytę i literaturę, bo na razie jesteś przypadkiem nieuleczalnie beznadziejnym. /Mówiłem już./ Nie warto tracić na Ciebie czasu. Męcz się sam. Pomyśl kto tu jest czarną owcą w tym stadzie - my wszyscy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodo >

Ja się z tego wyleczyłem. Myślę, że inni też kiedyś oprzytomnieją. Daj im się poprostu nacieszyć tą zabawą. Przyjdzie moment, że już cena jaką będzie trzeba zapłacić za każdy centymetr głębi czy Hz w górę lub w dół spowoduje przebudzenie i będzie trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie: CO DALEJ.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiena-podrobka >

Jesteśmy tu bo jest to forum otwarte!

I mówimy o tym czym się tak pasjonujecie.

A doświadczenia ze sprzętem mam na tyle, że mógłbym kila osób obdarować nim i nie musieliby się już bawić w audiofilizm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna zastanawiające sprawa. Większość sprzedawców w salonach audio na moje pytanie: naczym słuchają? - odpowiadali... "a mam tam w domu taką wieżę..."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie oburza i nie wykluczam, ze kiedys bede na Twoim miejscu. Oburza mnie natomiast troszke postawa galothrona. Mowi o drogich zabawkach a sam ma zamiar kupic za bardzo ciezkie pieniadze caly komplet LcAudio. Dziwne.

Ty przeszedles swoja droge. Sznuje Cie, powaznie. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASQ, ja myślę że nic tu nie wskuramy. Ja do tych ludzi nic nie mam, szkoda mi tylko że nie chcą przyjąć żadnej nauki. Z tego amoku - jakim jest podniecanie się sprzętem, techiką samą w sobie - niektórzy czasami nigdy nie wychodzą, pomimo że mają już wiele wiosen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.