Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz CD Yamaha 493


darek2

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś do czynienia z wyż.wym.odtwarzaczem ,ewentualnie czym się różni od popularnej 496 z pewnego źródła wiem,że tylko obudową ale chciałbym zasięgnąć języka jeszcze na forum.Z góry dzięki za pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem odtwarzacza, o który pytasz. Piszę "szczęśliwym" bo jestem z niego raczej zadowolony, bez żadnych problemów czyta płyty CD-R, CD-RW nie miałem okazji sprawdzić. Niestety nie miałem możliwości porównania go z 496. O ile się nie mylę parametry techniczne i wyposażenie mają chyba identyczne. Mój zestaw składa się wymienionego odtwarzacza, wzmacniacza AX - 492 i zestawu głośnikowego Diora "Polaris 80". Miałem okazję słuchać swojego zestawu również na JMLab Chorus 707. Dźwięk jest dość swobodny i nie drażniący. Myślę, że 496 powinien brzmieć bardzo podobnie, jeśli nie identycznie. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Hermes

Byłem u gościa,który miał do sprzedania 493 po naprawdę okazyjnej cenie(400 zł) bardzo mi się podobało brzmienie tego odtwarzacza ,mógłby to być dla mnie zakup roku ale niestety jak u gościa wrzuciłem moje CD R jak i jego to niestety nie mógł ich odcztać ,co chwila płyta wyjeżdżała ,dopiero po chyba 8 próbie zaskoczyło,piszesz że u ciebie bez problemu czyta ,więc może będziesz wiedział czemu u niego nie czytał,dodam że swoje płyty wrzucałem do innych odtwarzaczy zarówno CD i DVD i chodziły bez problemu,u niego chodziły tylko oryginały.Stan odtwarzacza był bez zarzutu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.