Skocz do zawartości
IGNORED

Rozterki żony Audiofila


S??uchaweczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Audiofile :)

 

Czytam ja sobie tu te Wasze zwierzenia i próbuję się dowiedzieć : co takiego jest fascynującego w tych Waszych kabelkach ?

 

Czyżby to chodziło o te ciągłe sprawdzanie grubości czy długości ...? A może to o to delikatne wkładanie i wyciąganie Wtyczki ? uhmmm...

Co panom sprawia największą przyjemność ?

 

Zastanawiacie się tu czasem jaka powinna być jego grubość. No cóż, myślę że nie zawsze „wymiary” są najważniejsze ale głównie liczy się jakość...no i wyobraźnia....i wrażliwość – tak, wrażliwość też jest ważna....

 

Już sama nie wiem co jest najważniejsze.. Czy dla pożądanego efektu jest istotniejsza: grubość czy długość a może to jednak „końcówka” o wszystkim decyduje...bo np. mój mąż twierdzi, że to „końcówka” i jej jakość jest najważniejsza.....

 

Zupełnie nie wiem co o tym myśleć... może jest za słaba „moc” jego argumentów...Do końca nie jestem przekonana ale nie mam z czym porównać, dlatego ciekawa jestem co Panowie o tym sądzicie....

Chociaż lubię te nasze wspólne wieczory z mężem, gdy wszystkie lampy ma dokładnie rozgrzane....

 

Pozdrawiam i niech „moc” będzie z Wami!!! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaweczko! Masz absolutną rację, ale muszę dodać coś od siebie. Długość, grubość, końcówka - owszem, ale nie pomyślałaś jeszcze o sztywności;-) Bardzo ważna kwestia, jeśli nie najważniejsza. No bo co Ci po długości, jeżeli jest mientki?

Z interkonektów proponuję Audioquest Pytong, albo taniej - Bandridge Profigold PGA3000 - sztywny jak cholera, gruby na centymetr, długi na 3/4 metra i szorstki jak jęzor Szarika.

 

Powodzenia:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaweczko, widzisz, czytasz, a niedokładnie. Nie zauważyłaś, że u nas najważniejsze jest słuchanie, słuchanie i porównywanie, chodzimy wszędzie, próbujemy i słuchamy czego się da, i porównujemy, i wsłuchujemy się w różnice...

 

No to piszesz, że ty nie wiesz bo nie masz z czym porównać, to co mam ja ci powiedzieć...

 

Idź, próbuj, porównuj i wczuwaj się w różnice!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym wkładaniem i wyjmowaniem to ja bym się wstrzymał na Twoim miejscu. Każda końcówka kiedyś się zużyje, więc pamiętaj aby robić to delikatnie i nie ciągnąć drutów na siłe - jak nie chcą wyjść, to nie:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaweczka, doświadczeni koledzy zwykle radzą na tym forum porównanie różne kombinacji kabelka z końcówką, ale w tym przypadku, hmmm, jak by ci to powiedzieć... Jak by co, to się nie powołuj na mnie, ok?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat (dawno sie tak nie usmialem) - szkoda tylko ze nie wszyscy z odpowiadajacych maja wyczucie i poczucie......

 

Sluchaweczko - kabelek i koncowka nie sa w tym wszystkim najwazniejsze - wazne jest wrazenie jakie wywoluja....... :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och Panowie...wcale się nie dziwie, że kobiety tu do Was nie zaglądają...ja mimo waszej nieufności - jestem kobieta i chciałam wiedzieć co takiego widzicie w tych kabelkach ( także i mój mąż )...ale cóż...nie to nie...i tak niedługo już nie będę mogła pisać, jak mąż wróci z delegacji...Pozdrawiam wszystkich sympatycznych Panów i dziękuję za miłe porady.:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie da się ukryć, że jak czytam ten wątek to nie umiemy dbać o żony auduifili, sądząc po powyższych wypowiedziach.

Ubolewam.

Trza z tym skończyć i coś zrobić, bo wyglądamy jak nieokrzesani jaskiniowcy z tymi swoimi owypowiedziami.

Piszecie, jak nieokrzesani, albo jakbyście nigdy kobiety nie wiedzieli.

Od 1 wpisu i przeczytania "o mnie" nie mam wątpliwości, że Słuchaweczka jest prawdziwą kobietą któregoś z nas. (Może się nawet i domyślam, kogo ; )

Wstydźcie się co poniektórzy za swoje odzywki i wyciagnijcie wnioski, bo muza ze Słuchaweczką i z lampą smakuje najlepiej w jesienno - zimowe wieczory.

A poza tym... Słuchaweczki - jak biedroneczki - są pożyteczne ; )

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.