Skocz do zawartości
IGNORED

Poszykuje chetnego do budowy Aleph X na wakacje


Gość Slowik(PL)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Slowik(PL)

(Konto usunięte)

Tak jak w temacie.15

Jestem z Jeleniej Gory i mam ochote zbudowac Aleph X monobloki. Po licznych przeczytaniach forum nie jestem (moim zdaniem) w stanie zrealizowania tego zadania sam poniwaz nie uczylem sie elektroniki. Mam sporo doswiadczenia w rodzajach kompnentow i do czego sluza ale zbudowanie wzmacniacza jak Aleph X jest hyba dla mnie za bardzo skomplikowane. Plytki PCB jestem w stanie przylutowac jak i zrobic obudowe sam ale co do podlanczenia wszystkich elementow razem to potrzebuje juz wielu obrazkow albym mogl nasladowas. Wiec szukam teraz kogos kto ma doswiadczenie w budowaniu Aleph wzmacniaczy i za odpowiedia sumke zbudowania wzmacniacza dla mnie. Mysle ze sie dogadamy co do ceny!! poprostu wyslij Emaila.15

Juz moge posiadac troche czesci jak radiatory MOS--fet-y itp. bo kolega zrezygnowal z budowy i chce je sprzedac.15

Co do transformatorow to chce uzywac z Holandii ( http://www.amplimo.nl/ ) bo chyba sa leprzej jakosci od krajowych. Chyba ze ktos inaczej uwaza?15

Chce zrobic ten wzmacniach z najleprzych komponentow i z najkeprza jakoscia!!!15

Prosze sie zglaszac najlepiej z okoloc Jeleniej Gory albo Wroclawia tan jestem dosyc czesto ( ale tak naprawde wszyscy moga reagowac)15

15

Sam mieszkam w Eibergen ( Holandia ) jak ktos zna jakiegos Polaka mieszkajacego w Holandii ktory juz zmontowal wzmacniacze to bardzo prosze o kontakt.15

E-mail [email protected]

 

[%sig%]

 

Wiadomość zmieniona (16-07-03 16:18)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to wiele pracy przy Aleph-X nie ma

Najwiecej jest dlubaniny przy obudowie.

Mysle, ze sam mozesz sprobowac to zrobic i pytac na forum

jesli na czyms staniesz i nie bedziesz mogl isc dalej.

 

Pierwsza sprawa kup wszystkie czesci i plytki

Druga to pomysl jak ma wygladac twoja obudowa bo tak naprawde bez niej

nie uruchomisz alepha (kwestia radiatorow).

 

Plytki, ktore przygotowal Jarek z kaviterem sa bardzo dobre

i ine bedziesz mial wiekszych problemow z polutowaniem

 

Kwestie wyprowadzen tranzystorow i diod mozemy Ci przekazac

reszta to troche zabawy i pracy.

 

Zapraszam !!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.