Jump to content
IGNORED

Poszykuje chetnego do budowy Aleph X na wakacje

Guest Slowik(PL)

Recommended Posts

Guest Slowik(PL)

(Konto usunięte)

Tak jak w temacie.15

Jestem z Jeleniej Gory i mam ochote zbudowac Aleph X monobloki. Po licznych przeczytaniach forum nie jestem (moim zdaniem) w stanie zrealizowania tego zadania sam poniwaz nie uczylem sie elektroniki. Mam sporo doswiadczenia w rodzajach kompnentow i do czego sluza ale zbudowanie wzmacniacza jak Aleph X jest hyba dla mnie za bardzo skomplikowane. Plytki PCB jestem w stanie przylutowac jak i zrobic obudowe sam ale co do podlanczenia wszystkich elementow razem to potrzebuje juz wielu obrazkow albym mogl nasladowas. Wiec szukam teraz kogos kto ma doswiadczenie w budowaniu Aleph wzmacniaczy i za odpowiedia sumke zbudowania wzmacniacza dla mnie. Mysle ze sie dogadamy co do ceny!! poprostu wyslij Emaila.15

Juz moge posiadac troche czesci jak radiatory MOS--fet-y itp. bo kolega zrezygnowal z budowy i chce je sprzedac.15

Co do transformatorow to chce uzywac z Holandii ( http://www.amplimo.nl/ ) bo chyba sa leprzej jakosci od krajowych. Chyba ze ktos inaczej uwaza?15

Chce zrobic ten wzmacniach z najleprzych komponentow i z najkeprza jakoscia!!!15

Prosze sie zglaszac najlepiej z okoloc Jeleniej Gory albo Wroclawia tan jestem dosyc czesto ( ale tak naprawde wszyscy moga reagowac)15

15

Sam mieszkam w Eibergen ( Holandia ) jak ktos zna jakiegos Polaka mieszkajacego w Holandii ktory juz zmontowal wzmacniacze to bardzo prosze o kontakt.15

E-mail slowik@chello.nl

[%sig%]

Wiadomość zmieniona (16-07-03 16:18)

Tak naprawde to wiele pracy przy Aleph-X nie ma

Najwiecej jest dlubaniny przy obudowie.

Mysle, ze sam mozesz sprobowac to zrobic i pytac na forum

jesli na czyms staniesz i nie bedziesz mogl isc dalej.

Pierwsza sprawa kup wszystkie czesci i plytki

Druga to pomysl jak ma wygladac twoja obudowa bo tak naprawde bez niej

nie uruchomisz alepha (kwestia radiatorow).

Plytki, ktore przygotowal Jarek z kaviterem sa bardzo dobre

i ine bedziesz mial wiekszych problemow z polutowaniem

Kwestie wyprowadzen tranzystorow i diod mozemy Ci przekazac

reszta to troche zabawy i pracy.

Zapraszam !!!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.