Skocz do zawartości
IGNORED

PHILIPS MCD 708 jak to gra?


Pablo-rock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem zainteresowany mini wieza ,czytalem poprzednie forum na ten temat i wiem ze bez konkurencyjny jest PIANO CRAFT E-400 ale wlasnie przegladalem strony ze sprzetem i natknalem sie na Philipsa mcd708-pieknie wyglada i cena niezla 1300zeta,mam wiec pytanie czy ktos tego sluchal i podielil by sie zemna wrazeniami,dzieki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm, wlasnie przymierzam sie do kupna jakiegos zetawu micro do 1500zl, ten model philipsa chodzi mi rowniez poglowie. odwiedzilem pare sklepow ze sprzetem no i niestety mialem okazje posluchac jedynie radia - nie jestem znawca - brzmialo calkiem, calkiem w powrownaniiu z moja stara wieza jvc znacznie lepiej, no ale to juz nie ta klasa. szukalem rowniez jakichs opinii na temat tego sprzetu w necie - w wiekszosci sa to pozytywne glosy. pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

kupiłem toto i zastanawiam sie teraz co zrobic dalej ... Mysle ze sprzedam te wiezyczke , nie nadaje sie do pokoju 25 m albo dam wieksze głosniki. Albo sie wnerwie i wezme na kredyt ampla denona dra 500 z cd i do tego jakies kolumny w cenie do 3 tys. Powiedzcie cos :) ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

albo sie dokonało tzw. wygrzanie, albo ja sie przyzwyczaiłem. Zaczynam być zadowolony bardziej z tego sprzętu. No nie jest to hi-end ale jak na takie małe kolumienki , gra przyzwoicie. Zostawiam ją :) (na razie) choć już byłem gotowy kupic pc i porównać brzmienia a potem sprzedac gorszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy już się wypowiadałem na temat tego philipsa. W każdym razie córka chciała kino domowe ale jak jej pokazałem tego philipsa to już żadne kino nie wchodziło w grę. Ja dokonałem co prawda w kiepskich warunkach porównania w/w wieży do pianocrafta i w pewnych aspektach philips był lepszy. W każdym razie ta wstęga działa w nim jak dla mnie bardzo dobrze choć dla niektórych może być zbyt ostra. Dźwięk jest bardzo przejrzysty. Niskie tony dosyć ciepłe. Zasadniczo na moje ucho to sprzęt ten ma dwie zasadnicze wady z których jedna w normalnych (kiepskich) warunkach praktycznie nie ma znaczenia. Po pierwsze neutralność zwłaszcza basu pozostawia wiele do życzenie ale na ten aspekt brzmienia właśnie akustyka pomieszczenia ma większy wpływ. Druga poważniejsza sprawa to moc. Wbrew tym reklamowanym watom sprzęt jest cichy oraz grający raczej małym dźwiękiem. Pomimo, że pomieszczenie ma ok. 10 mkw. powierzchni a głośniki są blisko głowy słuchacza (ok. 2m) to słuchając wokali na tym sprzęcie np. Stinga czy AM Jopek wydaje się, że dysponują oni zdecydowanie za małymi głosami. Tutaj yamaha od philipsa jest przynajmniej o klasę lepsza i gdybym to ja miał dokonać wyboru to wybrałbym właśnie z tego ostatniego powodu pianocrafta. Jeszcze jedno u philipsa jest kiepsko rozwiązane (o mało sprzęt nie skończyłby w serwisie). Szuflada jest bardzo wąska i trzeba uważać przy wkładaniu płyty by leżała dokładnie na wytłoczeniu bo w przeciwnym przypadku może się zakleszczyć. Wyjęcie takiej płyty jest bardzo trudne przez tą bajerancką ruchomą klapę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.