Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki subwoofer wybrać?


Gość Tyku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tyku

(Konto usunięte)

Mam prośbę ,żeby mi ktoś doradził jaki subwoofer wybrać lub na co zwrócić uwagę podczas kupna subwoofera(jakie parametry ma mieć dobry subwoofer).Interesuje mnie coś do 600 zł.Wiem że na Allegro sprzedają takie subwoofery ,ale czy warto coś takiego kupić do typowego kina domowego.Nie mam jakiegoś rewelacyjnego sprzętu :Technics AV Processor,do którego mam podłączony głośnik centralny i dwie satelity.Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do subwoofera to musisz koniecznie wiedziec dwie rzeczy :

1-czy chcesz miec aktywny (czyli z własnym wzmacniaczem)

2-czy pasywny

Nastepnie musisz brac pod uwage wielkosc pokoju. Do pokoju do 20m2 w zupelnosci wystarcza małe subwoofery Tannoya (podobno b.ładnie graja). Kupno wielkiego suba do małego pokoju to nieporozumienie.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Suba za 600 zł ? to nieporozumienie. Ty chcesz pokuj tym nagłośnić czy lodówkę? Lepiej dołuż jeszcze raz tyle i kup Yamahę SW320 albo B&W 500, na Allegro takie czasami chodzą w dobrej cenie. Mały sub zagłuszą ci kolumny wg mnie strata pieniędzy. Już sam popełniłem ten błąd i po pewnym czasie i tak wymieniłem suba na mocniejszego. Domniemam że posiadasz kolymny trochę większe od komputerowych i chcesz to podpiąć do Technixa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.