Skocz do zawartości
IGNORED

Gdzie Oglądacie filmy?


jesko

Rekomendowane odpowiedzi

piszecie co oglądacie, w jakich trybach, na jakim sprzęcie w jakiej konfiguracji, mysle więc że warto się dowiedzieć gdzie oglądamy filmy. Ja osobiście mam zamiar razem z ojcem i bratem zbudować kino domowe w osobnym pomieszczeniu tak że nie musze iśc na żaden kompromis. Powolutku i systematycznie stworzymy istny raj na ziemi!!! Tak więc gdzie oglądacie i słuchacie?

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety duży pokój w mieszkaniu. Dlatego też np. nie ma subwoofera. Bo nie ma już gdzie. Za rok-dwa mam zamiar kupić dom. Kino sobie gdzieś tam będzie stało, ale najważniejsze, żeby była pracownia, gdzie wlezie wypasione stereo ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom o zabudowie szeregowej (niestey moje projekcje przeszkadzają sąsiadom) ,pokój 30 metrów kwadrat.umieszczony na parterze ,służy przede wszystkim do projekcji ,średnio umeblowany (kanapa,2 fotele.stolik,regał na płyty cd i dvd) do tej pory oglądałem w programach DSP Spectrum i General ale ostatnio przeszedłem na Normal,muzyka z CD tylko w trybie Stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra pochwalę się - salon ponad 35 m, prostokątny, nieźle wytłumiony-grube zasłony i dywan, na ścianach kilimy, skórzany komplet wypoczynkowy-domek jednorodzinny w odległości ok. 50 m od innych zabudowań, raczej nie przeszkadzam więc sasiadom, chociaż jak porządnie rozkrecę swoją bestyjkę-wzmak Primare A 30.5 to i tak cała ulica wie, co aktualnie ogladam lub czego słucham ! W sumie jednak jestem szczęściarzem i mam pełen komfort !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te dzienne to spokojnie a jak robie jakies nocne to starm sie ich powiadomic wczesniej. Narazie sie im tylko jedna nie podoba - maraton koncertowy od 22 do 6:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do moich dziennych tez nie mają nic do powiedzenia ,lecz niestety ze względu,że mam małe dzieci to zmuszony jestem na wieczorne projekcje od 20.30 .Jak projekcje się przedłużą powyżej 22.00 to już jest krzyk,szczególnie od jednej sąsiadki zza ściany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaso.

(Konto usunięte)

witam

chciałem skorzystać z waszej porady w sprawie wyboru głośników do kina domowego i nie wiem co wybrać, chodzi mi o zestaw głosników TANNOY FX 5.1 które na promocji w sklepie internetowym są za 1599 zł a kosztowały 2799 zł zestaw typu sub-sat i zestaw ELTAXA UNIVERSE lub SILVERADO za podobrą cene, i mają bys umieszczone w pokoju 12m ^2, proszę o porade i pomoc w wyborze . dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.