Skocz do zawartości
IGNORED

Mini kino domowe, bardzo mini ;)


Axl2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym sie zapytac o wybor sprzetu do mini/pseudo kina domowego do pokoju heh..12m2...cena gra wielka role niestety. Niejestem audiofilem wiec glosniki to dla mnie sprawa podrzedna, narazie uzywalem UWAGA ;) Creative Inspire 4400 4.1 i bylem zadowolony hehe :)

Przyszed czas na remont pokoju i postanowilem troche kasy wrzucic w sprzet co ma wygladac jak pseudo kino domowe :) Do wyboru 3 marki: Sony, Panasonic, Philips. TV: 4:3 (niema mozliwosci 16:9) 29" (~2100zl za 100Hz), DVD: Sony 330S/Panasonic S35/Philips 625, (~600zl)AMPLI: Sony STR-DB780/Panasonic HE7/Philips FR996 (~1000zl) Wiec wyrabiam sie w okolo 3700zl, glosnikami zajme sie na koncu. Doradzcie prosze jaki zestaw z tych ktore podalem wybrac, lub podajcie swoje typy oczywiscie w najnizszej polce cenowej, wole gorzej a taniej szczerze mowiac. Aha, mam Yamahe S795 ktora wlasnie wymieniam na jeden z tych czytników DVD ktore wymienilem, moze wie ktos gdzie mozna znalezc jeden z nich w niskiej cenie w Warszawie? Bo Sony'ego widzialem tylko za 699zl tak samo jak Panasonica i Philipsa, a slyszalem ze mozna je dostac za mniej niz 600zl. Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie KD w pudelku, najlepiej w jednym:) tzn amplituner, DVD i glosniczki z 3D dzwiekiem ( moze znajdziesz cos co ma tez telewizor przy okazji). Teraz sa modne takie comba: TV, latarka, radio i syrena alarmowa w jednym kicie. Na pewno zaoszczedzisz:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA HA HA smieszne...sie na serio pytam...niechce kupowac gotowego zestawu bo taki to mozna kupic juz za 800zl a niechce mi sie wierzyc ze to bedzie jako tako gralo heh. Prosze o pomoc a ty mi glindzisz jakies glupoty, jak masz hajs na Ampli Denona za 9999zl i TV Philipsa LCD 30cali z PP i DS za 18.000zl to sie ciesz...ja mam okolo 3tys na to z mała pozyczką od strych :|

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denona mam ale za 2000 (1803), TV Sony 27 cali, DVD Toshiby oraz glosniki EnergyXL -150. Jak dla mnie gra to bardzo dobrze - chociaz przydalby sie wiekszy ekran - czekam az stanieja plazmy:). Lepiej kupuj rzeczy po kawalku ale w miare sensowne bo potem bedzie Ci czegos brak...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, niemam nawet jak jakbym nawet chcial kupowac po kawalku bo to to to bedzie prezent na 18 i to nie odemnie zalezy kiedy bedzie kupione tylko mam podac konfig i juz...wiec moze ktos jednak pomoze? :|

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak musisz kupić wszystko odrazu ( z twoim budżetem to duży błąd), to kup raczej onkyo dr-l50 ( amplit. + dvd ) jest w promocji za 1999zł. A modele które podałeś cóż...................................powodzenia :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy. Do przybrania takowego nicku przeze mnie przyczynili sie forumowcy ktorzy wypowiadali sie brzydko o Denonie. Nic na to nie poradze ale lubie te firme i koniec:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może stworzymy klan "loverów" każdy będzie się specjalizował w jednej firmie, przynajmniej będzie wiadomo do kogo się w danej sprawie zwrócić ???!!!.......................:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl niezly ale chyba niewykonalny. Nie mozna jednak sie zamykac w tym co produkuje jedna firma ( klapki na...?) . Za to zostalem objechany , glownie przez Hiene:) Ale na pewno ci co mieli do czynienia z wieloma produktami danej firmy maja wiecej informacji. Szczerze powiem ze nie mialem do tej pory do czynienia z Onkyo - moze bym sie przefarbowal?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.