Jump to content
IGNORED

Czy słyszeliści o AudioMega?

dominf

Recommended Posts

Znalazłem allegrowicza, który oferuje zestaw polskiej firmy o nazwie z tematu, kolumny mają takie parametry:

fronty - nominalna 220, muzyczna 300W

central 100W - zalecana moc wzmacniacza 20-120W

to samo z tyłem, na stronie producenta nie dowiedziałem się za wiele ale może ktoś z was miał styczność z tym produktem?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Najpierw planowałem 1500 ale teraz wiem, że za takie pieniodzę to mogę co najwyżej kode 703 lub 706 kupić, więc zastanawiam się czy najpierw nie kupić frontów a potem poszaleć na gwizdku. :)

do 18m możesz na przód kupić:

-gł.podstawkowe które w zupełności ci wystarczą plusem jest niewątpliwie niższa cena, jednak w tym przypadku będziesz musiał kupić podstawki (chyba że postawisz je na półce), a także niezbędny będzie subwoofer

-gł. wolnostojące do twojego pokoju napewno wystarczą mniejsze, ale jeżeli kupisz duże niebędziesz musiał kupować suba dzięki czemu dużo zaoszczędzisz

tak więc wybór należy do ciebie dopiero jak wybierzesz rodzaj gł. przednich, będzie się można zastanawiać nad konkretnymi modelami

pozdro

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.