Skocz do zawartości
IGNORED

Potencometry basu i sopranu w amplitun..


darek2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie !!

W jakiej pozycji macie wyż.wym.potencjometry podczas odsłuchów CD w stereo ,jak i podczas odtwarzania filmów na DVD.Ja mam w pozycji centralnej ,czyli na środku.Podajcie swoje refleksje w jakiej pozycji według was najlepiej wszystko gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bzdury kolmpletne powyzsze uwagi maja racje tylko ad. sprzetu stereo i z tym jak najbardziej sie zgadzam ,natomiast sprubujcie przesluchac budżetowych amplitunerow w konfiguracjach stereo pozostawionych bez regulacji barwy to brzmi to koszmarnie (przynajmniej w wiekszosci przypadkow) po wyregulowaniu barwy mozna czesto osiagnac o wiele lepsze wyniki choc prawie i tak zawsze dalekie do idealu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście nie mówie o budżetowych amplitunerach. Jeżeli wszystkie komponenty są przyzwoitej jakości, podkręcanie różnych częstotliwości jedynie szkodzi.

 

ps. nieuważam żebym mówił bzdury może ty to robisz?....:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonofagun: po co mam "próbować posłuchać"? ja tak słucham. jak miałem aiwę i tonsile to sobie kręciłem regulatorami barwy. teraz mam yamahę i b&w i nie muszę kręcić, uwierz mi. wszystkiego jest dokładnie tyle ile trzeba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wyraznie mamy inne gusta muzyczne, jezeli twierdzisz ze budzetowy amplituner w odsluchu stereo ma wszystkiego tyle ile trzeba to chyba dalsze moje argumenty sa zbedne bo i tak Cie nie przekonam.Mnie nikt nie przekonywal ,sam sie przekonalem i tak jest najlepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj sprzet nie ma potencjometrow do regulacji barwy dzwieku i jestem z tego powodu szczesliwy. Nie ma znaczenia jak inni maja ustawione potencjometry. Jest to kwestia systemu i gustu wlasciciela. Ustaw tak by dobrze Ci sie sluchalo.

Parsec

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.