Skocz do zawartości
IGNORED

Lampy A.R. Electronics - słyszał ktoś?


Gość Duży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Duży

(Konto usunięte)

Witam

 

Ostatnio doszły mnie słuchy o tytułowej firmie produkującej w Gdańsku niedrogie lampiaki S.E. o miło brzmiących nazwach Chopin, Vivaldi, Arche.

Aktualnie czekam na prospekt od nich. Wie ktoś coś bliżej? Słuchał ktoś tego? Ponoć robią coś a'la JJ 322 i nie ustępuje mu wiele, ale w to akurat jakoś niebardzo chce mi się wierzyć...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W roku 2001 gdy szukalem dla siebie wzmacniacza lampowego, mialem przyjemnosc byc w domu konstruktora AR Electronics kolo Gdanska i wypozyczylem na tydzien do odsluchu wzmacniacz SE oparty na pojedynczej ( na kanal ) tetrodzie 6550.

Na pl.rec.audio zamiescilem wtedy nastepujacy opis tego wzmacniacza:

Polskie SE za śmiesznie małe pieniądze, w stosunku do ceny jakość wykonania jest rewelacyjna, brzmienie ma ładne barwy, brzmienie jest trochę uspokojone, brakuje trochę wibracji, braki w szybkości, basie i dynamice, mała moc, jednak w stosunku do ceny brzmienie jest wybitne, za mniej niż 2000 pln zyskujemy barwy o których tranzystorowce nawet dwa razy droższe mogą tylko pomarzyć.

Nie wiem czy cos sie zmienilo od tamtego czasu, ale wtedy bylem naprawde zdumiony stosunkiem cena/jakosc tego urzadzenia.

pozdr.

Arkadix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.