Skocz do zawartości
IGNORED

Exposure 2010+CD Exposure 2010


zorro102

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje nadal kolumn do tego zestawu do 5000zł (zrezygnowałem z zakupu tanich) . Pokój mój ma 3m szerkosci na 5m długości - więc raczej monitory. Chciałbym aby kolumny były przedeszystkim muzykalne raczej wolne z dobrym basem ( myśle ze połączenie z dynamicznym Exposure to może być to). Mam możliwość wypożyczania kolumn do domu na odsłuch- ale niechciałbym "przeginać". Prosze doradcie coś!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Jeśli nie odpowiada ci firmowa kombinacja z Eposem, możesz spróbować znaleźć ProAc Studio 100 z drugiej ręki. Na pewno zmieszczą się w 5 kzł. Zależy jeszcze jakie pomieszczenie, ale sądzę że do jakichś 20 m wystarczą z powodzeniem. Ja mam w 17-tu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę Ci na słowo, Ty, uroczy Romek, muzyka.... czułeś się jak w raju...

PS. Przepraszam, "urocza" miała być oczywiście "muzyka", ale już mi się niechce poprawiać... :-))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glista>

niech zgadnę - zazdrość a może tęsknota, ale rozumiem cie, kogoś kto może sie umówic tylko z salowym na odsłuch odgłosów perystaltyki jelit u siostry przełożonej może szlag trafić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbym powiedziec że nic innego nie przychodzi do głowy jak sie rozmawia z glista, dla której oczywiście szambo to naturalne środowisko, osobie zaś która przybiera taki nick wypada współczuć i życzyc powrotu do zdrowia. Ale ponieważ raczej ni dam sie wciągnąć w tę polemikę wycofuje sie i prosze o uznanie tego wpisu za niebyły

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.