Skocz do zawartości
IGNORED

YAMAHA DVD 830 a może coś innego?


Shrykull

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, właśnie zalicytowałem na Allegro Nową Yamaszkę 830 za 1670 pln czy ma ktoś inne sugestie odnośnie tego co lepszego za ta cenę można nabyć-oczywiście chodzi mi o DVD.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Wiesz, Yamaha ma dobre ampli i wzmacniacze, cd też ma dobre, ale w czym sęk ? ano w tym że są bardzo awaryjne (odtwarzacze) sam mam cd Yamahy, kaszaloci się dość często na forum też o tym było, i mój znajomy ma problemy z dvd Yamahy.

Myślę że Panasonic byłby lepszym wyborem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku jeśli 1956 to rok Twojego urodzenia to powinieneś wiedziećże nie kupuje sie odtwarzaczy Yamahy bo jest robiona na Philipsie, a którys model ma bebechy LG. Natomiast początek (bardzo udany) i teraz 830 to już Panasonic jak w Mcintoshu. Sam mam amplituner Yamahy, ale DVD szukam zawsze u Pioneera i Panasinica.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzrzej, nie wiem czy czytałeś od początku, chyba nie.Napisałem ,że pierwsze to Panasoniki, ostatni to Philips. Piszę też,że mam Pioneera a amplituner Yamahy. O co więc chodzi? A co ma mój wiek do wiedzy o dvd? Dvd Panasonica mają bardzo dobry obraz i tyle. No może jeszcze wykonanie jest zawsze na poziomie. Dźwięk niestety klapa. I mechanizm też. Dlatego Yamaha zrezygnowała z Panasonika, i teraz to Philips. Nie wiem na jakim modelu oparto Yamahę, bo jak na 963 to super, same pochwały w całej prasie, jak na 625 lub podobnym to mizeria. Awaryjność urządzeń zależy od miejsca produkcji!!! przerobiłem to nie raz. Panasonic z Czechów i Węgier , Yamaha z Węgier to złe pomysły. Trzeba kupować na Allegro i pytać sprzedawców gdzie wyprodukowane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek

Sory ale przestań mieszać innym w głowie. Coś ci się poplątało , jest dokładnie odwrotnie. Proszę poszperaj w internecie, poczytaj gazety albo popytaj w sklepie gdzie mają sprzęt YAMAHY. Potem pogadamy!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co odwrotnie?? Yamaha dvd 540 to nie Philips?? 830 to nie panasonic? 510,520 to nie Panasonic? Przecież to Ty mieszasz. Ostatni dostaje bardzo dobre opinie bo wreszcie zerwali z Panasoniciem. Awaryjnośc napędu to związek z tym gdzie wyprodukowano. Niestety. Philips i Sony to 95% wszystkich napędów na świecie w najdroższych i najlepszych urządzeniach i to jest to, co akurat dobrze robią . O dźwięku też mają pojęcie w przeciwieństwie do Panasonica, który ma tylko dobry obraz. A odkąd produkują go w Czechach to już klapa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby rozwiać wątpliwości:

 

Yamaha 510 = Philips 711

Yamaha 520 = Philips 722

Yamaha 530 = Philips 723

Yamaha 830 = Panasonic RA-82

 

W razie czego polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, wszystkie Yamahy serii 500 są Philipsami.Sprawdziłem w serwisie Yamahy. Zostałem oczywiście wprowadzony w błąd , nie pierwszy raz w Audioklanie. Sorry, sorry ,mój błąd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.