Skocz do zawartości
IGNORED

yamacha 440


am

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, mam pytanie, czy jesli wlacze dolby prologic na cyfra plus, np hbo,gdzie fil jest w dolby surround, to glos lektora na bocznych tylnych glosnikach jest delikatnie slyszalny ale znieksztalcony, czy tak ma byc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jakość dźwięku nadawana w cyfrze jest fatalna i analogowa! Stacje naziemne i kablowe dawno nadają w Nicamie.Nie wiem jak teraz, bo rozstałem się z cyfrą dośc burzliwie po 7 latach,ale jesze rok temu nadawali tylko w stereo lub stereo sorround , a nie w Prologiku.Jeżeli nadają w prologiku I lub II to lektor może być tylko w centralnym głośniku, aktorzy we wszystich. DPL I ma tył monofoniczny, tak że słyszysz w obydwu to samo, DPL II ma matrycowo stereofoniczny i różnią się od siebie, ale nigdy nie powinno tam być lektora. Musisz sprawdzić ustawienia w menu i setupie oraz sprawdzić dobrze, czy jest podłączone wszystko dobrze. W dts neo6 czasami przedni centralny ma pogłos ale w tylnym centralnym, nigdy w bocznych. Sprawdź DPL I i DPL II na płycie dvd a nie na programach telewizyjnych, bo te zawsze marnej jakości w cyfrze. Sprawdź podłączenia głośników, ale testy wykonuj tylko na dvd, to jest miaradajne .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Cyfrę ,tylko że nie korzystam z ich tunerów tylko zakupiłem tuner cyfrowy wraz z modułem ,jak oglądam filmy na Canal + to wyłączam lektora na rzecz wersji oryginalnej i włączam podpisy z teletextu,tuner mam podłączony do amplitunera poprzez albo chinche analogowe albo poprzez coaxial i korzystam z Prologic II tryb Movie ,brzmi to w miarę nieżle a dialogi są w centralnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.