Skocz do zawartości
IGNORED

instrukcja do yamachy 640


werty9

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam yamahę rx-v 640. Instrukcje do niej dostępne są, gratis, na stronach yamahy (nie ma wersji polskiej, ale są nimiecka, angielska itp.).

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że nawet nie ma po co jej czytać.

 

Zabane są dla mnie twierdzenia typu "kupiłeś z importu, to się martw sam". Myślę, że albo jest to przejaw postawy typu "pies ogrodnika", albo ktoś sam się naciął na zakup dwa razy drożej w sklepie i teraz odgrywa się na losie w żałosny sposób.

KL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

T+A DAC 8 DSD via Silencable Wizzard XLR do KRELL s550k a ten via Velum LS-G do Audio Physic Cardeas Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie zabawne wydają się te wątki (dot. instrukcji). Co tam można ciekawego przeczytać? a jak już koniecznie chcecie instrukcje to ruszcie tyłki do sklepu audioklanu i kupcie, albo zamówcie na allegro, albo najlepiej sciągnijcie ze strony yamahy!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesko, mnie nie wydaje się to zabawne, aleje jeśli ty tak uważasz to twoja sprawa, proszę nie komentuj wpisów, gdyż zawsze można skomentować twije np. tak są podręczniki do akustyki a tam rozdziały dotyczące tłumienia pomieszczeń odsłuchowych, to je sobie kup i nie zamieczaj takich pytań

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ręce opadają. Gdyby były książki które przedstawiają problem akustyki w kinie domowym to bym ją kupił. Niestety takich pozycji na rynku nieuświadczyłem. A tak wogóle to jak możesz porównywać głupią instrukcje obsługi do problemu akustyki??? na samym początku dostałeś propozycje kupna instrukcji za 38zł(to chyba nie jest tak dużo) a tobie się to nie podoba, najlepiej żeby ktoś ci zeskanował i przesłał na maila nie? poco się męczyć. Proponuje troche wkładu własnego to zawsze pomaga!!!

 

ps. serdecznie cię zapraszam do skomentowania wypowiedzi zawartych w moim wątku o akustyce ................:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro instrukcje są po 20 zł. 640 to prosty model, robi się go intuicyjnie. Jak coś nie wiesz to napisz, ja Ci odpowiem. Gorzej z rxv1300 i 1400 bo tam można modelować dźwięk na 1000 sposobów, tutaj wystarczą proste czynności na proste pytania w setupie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.