Skocz do zawartości
IGNORED

drgania anod czII


muls

Rekomendowane odpowiedzi

senicz...kmiocie jeszcze pół rku temu pytałes jak parować lampy.Co na swój spsób jest humorystyczne mając na uwadze że zrobiłeś wzmak OP/Taki juz zrobili 30 lat temu.To dla tych co beda czytali twoje idiotyzmy tzn młodych.Jako przestroga przed czytaniem kazdego idioty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam kiedy , ale pamiętam że pisałem . Wpisy senicza są niebezpieczne dla nie obeznanych z forum i z techniką/elektroniką.

___________________________________________________

 

Błądzi z takim przekonaniem , że ktoś może pomyśleć iż ma racje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nie uczestniczę zazwyczaj w pyskówkach na różne dziwne tematy bo uważam że to forum zeszło na psy i na każdym kroku spotykam się z chamstwem lub ignorancją.Myślę że szanowny Lukar zupełnie nad tym nie panuje.

Jeśli chodzi o osobnika senicza ( celowo z małej litery) to uważam że facet nadaje się do leczenia psychiatrycznego zamkniętego.Takiego megalomana i narcyza to jeszcze nie spotkałem.Poza tym facet szerzy dziwne poglądy i co ciekawe wciąga w dyskusję jemu podobnych lub też nie zorientowanych w temacie.Powiem wręcz że jego wiedza jest szkodliwa.Trzeba nie lada ekwilibrystyki umysłowej żeby wymyślić termin drganie anod.Tak się złożyło że wszedłem do pokoju tego osobnika na AS i jakoś mnie to nie porwało.Dudniło i tyle.Facet niczego nie zbudował, ale całe forum kręci się wokół niego.Nie będę się wypowiadał więcej na jego temat i to samo proponuję innym.Myślę że chorego psychicznie trzeba izolować dla dobra ogółu.A przy okazji apel do wszystkich: trochę kultury na forum z pewnością nie zaszkodzi.To co napisałem powyżej to prawdopodobnie najmocniejsze słowa jakich użyłem na forum,ale mam gościa naprawdę dość, bo uważa się za eksperta w każdej dziedzinie i na każdym kroku można się natknąć na jego wpisy.

Pozdrawiam

Wojtek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmiot jest bardzo uprzejma formą odnosząca sie do senicza.Mniemam ze nie dorównuje jego własnym epitetom w stosunku do reszty.Ta konkurencyjna strona miała mu tylko uswiadomic, że nie może wyłaczyc wszystkich od oceny jego genialności..A jęsli nawet jest tak doskonały, to mozna mu czasami przypomniec głupoty jakie już powypisywał.Czasami żenujące.Ale że samouk ,to oczywiście jest rozgrzeszony.Taki einstein nie znający tabliczki mnożenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

senicz nie wpadłeś jeszcze na większy i postawowy problem lamp , który sam sie narzuca.Ze trzeba je żarzyć.Senicz przeciez to jest do dupy.Trzeba żarzyc i tu jeszcze drga.Ale kiedys najlepsze były ECC88-pamietam.I pare innych.Były swietne.Ale to zdaje sie było wtedy kiedy wystawiałeś je na allegro.Co??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls

litosci bedziecie tak do siebie pisac kazdy w swoim wątku?

troche to przypomina zemste Fredry czyż nie ?

Lukar=Papkin

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kto jest kto?

muls z seniczem-- mur pomiedzy wami, wy piszecie listy do siebie,kto ma gorny zamek a kto ma dolny wole sie nie wypowiadac

Lukar mimo woli robi za Papkina

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście do senicza nie mam nic, na AS nie byłem, nie słuchałem jego wypocin. Czy mogę mogę więc zabierać głos w dyskusji na jego temat ?. Tak, mogę, bo zasrał całe forum! Odebrał całą przyjemność czytania. Pomijając bana, rozwiązanie jest proste i banalne. Ale wymaga odrobiny samozaparcia : IGNOR. Niestety sam się łapię na tym, że otwieram forum tylko po to aby poczytać kolejne jego koszałki opałki. Gdyby tak jeszcze informacja o ignorowanych pacjentach wyświetlała się obok własnego niku, to "zainteresowany" widziałby jaką ma widownię i dał by se siana......chyba.

Tylko po co to wszystko. Są inne fora gdzie panuje ład, spokój i wzajemne poszanowanie......

Władek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.