Skocz do zawartości
IGNORED

Sony STR-DE225,325 ????


nowy

Rekomendowane odpowiedzi

pomóżcie-czym różnią się oba amplitunery,mam mozliwość zakupu(uzywanych) i nie wiem który wybrać ceną różnią ok.150zł-oczywiście 325 jest droższy:)oba mają tylko ProLogic,nie mają kodeków dd i dts,pewnie się różnią mocą ale czy tylko to czy coś jeszcze za 225-ok.500zł, za 325 ok 600zł muszę zapłacić,pomóżcie,dzięki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bedziesz na tym amplitunerz sluchal muzyki czy ogladal filmy?? Bo w obu wypadkach jest to kiepskie rozwiazanie. Do stereo potzrebny lepszy jest wzmak 2 kanalowy, a kino bez DD i DTS to tez wielka lipa. Za 600 pln to kupisz jakis uzywany, dobry wzmka streo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że sprzedający dobrze wiedzą co robią. To stare, nawet bardzo stare i bardzo słabe amplitunery i do kina i do muzyki. Poszukaj z drugiej ręki choćby Yamahę 395, 495. To kolosalna różnica, masz DD i dobry dźwięk nawet w stereo. Na allegro widziałem używane od 700-800 zł. Inne firmy, jak Denon czy Onkyo są poza twoją ceną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.