Skocz do zawartości
IGNORED

stare dobre wzmacniacze stereo w KD


Gość analfabetaKD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość analfabetaKD

(Konto usunięte)

mam (niechcący - dostałem) dvd elta z wbudowanymi dekoderami DD i dts mam też stare dwa wzmacniacze diora i nową mini wieżę yamacha. Czy zamiast kupować amplitunera można podłączyć dvd do tych wzmacniaczy i dokupić ewentualnie subba i centralny? chyba to lepiej zagra niż jakieś plastikowe kolumienki? bardzo proszę o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,że tak. Problem będzie tylko z kalibracją systemu, ale jak raz to zrobisz to na zawsze. Chyba ,że będziesz kręcił:)) Pamiętaj tylko przy łączeniu kablami ( interkonekty ), a potrzebujesz ich 6, że trzeba kupić trochę lepsze niż kabelek do lampki:) Początkującemu, ze skromnym budżetem pomogłem tak: kupiłem mu 3 kable Eagle po 40 zł dł. 1 m, przeciąłem na pół i dokupiłem 3 wtyki Nakamichi po 6 zł. Razem to 138 zł za 6 naprawdę wystarczających połączeń, a dźwięk bez porównania (szczególnie bas). Problem w małych zestawach to nie elektronika, choć ona jest badziewna. najgorsze są "głośniczki ". To co wydają z siebie jest nie do zniesienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspomniany przez jacka (uciazliwy) problem z kalibracja mozesz ominac za pomoca wielokanalowego pasywnego potencjometra (troche lutowania ale tanie i realne). Bez takiego ustrojstwa nawet bym sie za to nie zabieral -> ciagla korekcja glosnosci na trzech wzmacniaczach doprowadzi cie do szalu...

 

 

xajas

____________

www.jaschiks.com

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.