Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz Triode TRV M300SE/TRV-4SE


Redaktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy
Ukryte

Nie mam czego fotografować, sprzęt wrócił do dystrybutora (jeśli to do mnie był apel). Mnie też to nie wygląda na wzmaczniacz typu Leben, raczej przypomina Almarro, jak już. MOntaż był akurat bardzo porządny. Cenowo natomiast zbliżony jest do Almarro czy ASL, zaś z drugiej zaś do marek chińskich jak Consonance albo Cayin (pamiętam jakieś monobloki Cayina na 845, które bez pre kosztowały coś 15 kzł). Jak już napisałem, bardzo konkurencyjnie (i przyjemnie, co ważne) grający sprzęt, będący jednocześnie jedną z najtańszych na naszym rynku ofert wzmacniacza w tak mocnej konfiguracji. Oczywiście zaznaczam, ze nie zaliczam tutaj ofert DIY i para-DIY w stylu Muziczeskij Angieł. Zresztą wzmacnaicz SET MA na 845 stanowi zjawisko jedyne w swoim rodzaju, będąc eksperymentalną konstrukcją typu UIY-DIY (undo-it-yourself, a następnie do-it-yourself z powrotem).

Odnośnik do komentarza
Ukryte

trzeba wziac na warstat ming da monobloki, bo jest na ich temat wiele sprzecznych opinii, poswiec sie Ziom i przesluchaj je by okreslic mniej wiecej klase dzwieku, bo nie wiem czy oplaca sie w to bawic , a nikt w lublinie ze znanych mi osob tego nie ma, szczegolnie chodzi o to:http://mei-xing.com/English/cp/2_3008-A.html, ewentualnie integre na tych lampach

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Ukryte

te male preampy to byly kopie starych marantzy za czapke sliwek, te monosy wiem juz ze sa pieknie wykonane bo rozmawialem z kolega , ktory je kiedys mial w posiadaniu, jakosc wykonania jest doskonala, lakier jak w dobrym samochodzie , czarna perla no i wg niego calkiem niezly dzwiek, zdjecia rozkreconych na audioconstructioni.com zachecaja do odsluchu...

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Gość chml

(Konto usunięte)
Ukryte

Osobiscie bardzo watpie w to, ze sprzet jest pochodzenia japonskiego. W Japonii srednia roczna placa w sektorze publicznym to ok. 279000 pln. Japonia slynie z najwyzszych kosztow pracy na swiecie. Mysle, ze to porzadna chinska produkcja, jadaca na renomie wytworow japonskiej gospodarki.

Odnośnik do komentarza
  • Redaktorzy
Ukryte

To nie jest jedyny sprzęt japoński, który cenowo wychodzi podobnie, więc z ceny nie ma co dedukować. Po prostu wszyscy przyzwyczaili się do cen Kondo. Ale dla zainteresowanych japońskim sprzętem, mamy teraz w teście Acoustic Masterpiece (marka Air Tight). Koteczek był urzejmy przyjąć do testu, więc zagra z Voice of the Theatre.

Odnośnik do komentarza
  • Redaktorzy
Ukryte

Rozejrzę się za stroną, gdzie to znalazłem, nie pamiętam w tej chwili. A w międzyczasie zaskakujący fragment ze stronki mojo z recenzjami (dotyczy wersji SE, czyli tej, co tu w recenzji):

"Bruce Ball, the Halcro VP who talked me into reviewing this (bless you Bruce), mentioned that the designer is a tube geek who wanted to impart the good qualities of tubes while excoriating the less pleasant. I won’t go so far to say it has the luscious warmth of good tubes, rather it lacks the coldness of even good solid state. I did put the nice Triode TRV-4SE tube preamp in front of it for a while. The Halcro seemed to say, “Hey, that’s nice. Here’s what the Triode really sounds like”."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.