Skocz do zawartości
IGNORED

CZY JAKOŚĆ CD JEST WYSTARCZAJĄCA?


jakub102

Rekomendowane odpowiedzi

jestem nowy forumowicz,

dużo się uczę, jeszcze więcej czytam,

jozwa maryn to dla mnie postać literacka - nic innego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Wystarczy spojrzeć na twoje statystyki 30 dni na forum ponad 90 postów czyli ponad 3 dziennie zwłaszcza biorać pod uwage 7dniowa kwarantanne , jestes klonem i mam uzasadnione podejrzenia co do tego czyim , przylazłeś tutaj z audiohobby bo głupio ci tu wrócić pod twoim prawdziwym nickiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja patrzę na całe to zagadnienie nieco bardziej filozoficznie.

Prawda znów jest taka, że o ile wiemy na ten temat dużo w teorii, o tyle nie chce się mi wierzyc że tu sami wyjątkowi ludzie którzy są w stanie naprawdę uslysze te niuanse. Bo przecież o wszystko o czym tu mówimy tak naprawdę jest w stanie rozpoznac w ujęciu procentowym garstka ludzi o wyjątkowo subtelnym zmyśle słuchu. Zatem jaki procent z nas forumowiczów wie o czym mówi jedynie z teorii a jaki procent istotnie empirycznie doświadcza piekna dźwięków w rejestrach z pogranicza pasma słyszalnego dla ucha ludzkiego. Wszystkie te przemyślenia prowadzą mnie do pewnych wniosków. Ano tak zadaję sobie pytanie, czy za 20 lat następne pokolenie które bedzie po nas nie będzie wracac do poczciwego formatu CD uznając je za szlachetniejsze od formatów które przyniesie przyszłosc. Tak jak np. my teraz sięgamy do poczciwego winyla uznając ten format za szlachetniejszy, format który pozwala uslyszec żywą muzykę. (wielu z nas to potwierdza, bo tak wypada. A jedynie garstka rzeczywiście to slyszy. Taka jest prawda [sic!], czy się nam to podoba czy nie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.