Skocz do zawartości
IGNORED

Lampa albo tranzystorowy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

Lampa albo tranzystorowy

 

 

Lampa albo tranzystorowy? Myślę że jakkolwiek, jakość jest decydującym kryterium dźwięk. również lampiakami zawyczaj zaczyna mówić ich wygląd. Oni nie są bez serca tak jako tranzystory.Lampy oczywiście z żarówkami zewnętrzny. sztuki piękne poskutkują. W pojedynkę na tym złapałem siebie jak patrzałem na lampy oświetlające z nocą, to ochota od razu podniesiona na posiadanie takiego wzmacniacza.C óż ochota z ochotą, i on/ona opiera się na stole i on odstrasza bez serca brzydki tranzystorowy. Dołożyłbym siłę przyzwyczajenia wciąż do tego, często zachwycam się innymi cudeńkami ale o swoim powrocie do domu zawsze stwierdzam wokół z "niespotykaną obiektywnością" - jestem eetaming, u mnie on gra dziwniej. I on może te kilka lat dla tego zrobiło porównuję system doskonale odpowiadając moim preferencjom? Gdybym teraz kupił, nie wiem co wybrałbym dla pięknej lampy albo z bez serca tranzystorowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.