Skocz do zawartości
IGNORED

Dobrze ,że istnieje forum kina domowego


darek2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie cieszę się,że mamy swoje forum i nie musimy zadawać pytań na forum obok ,przeczytajcie wpis gościa "olany" pod tytułem elita psia mać...

zobaczcie jak panowie audiofile się rugają,dobrze że nie muszę więcej tam zadawać pytań dotyczących kina domowego.Mam nadzieję ,że nasze forum będzie dalej szło w dobrym pozytywnym kierunku i będziemy służyć w każdym przypadku sobie radą ,nie naśmiewaniem i szydzeniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, pomimo że jestem tu od niedawna to z przyjemnością zauważyłem że na tym forum nikt nikomu nie ubliża. A to raczej rzadkość na forach ogólnie dostępnych. Owszem znam takie fora gdzie jest pełna kultura, moderator kontroluje każdy wpis i wycina brzydkie wyrazy albo zwraca uwagę na nieodpowiedni ton lub np. uprzedzenia "rasowe", ale takie fora z reguły sa dotowane (tzn. płatne dobrowolnie, za to dostaje się np. jakieś upusty w niektórych sklepach internetowych np. na zakup sprzetu av itp.).

Ciesze sie ze dowiedziałem się o tym forum i ze nie musze za nie płacić.

Wszystkim userom życzę jak najwięcej pożytku i kasy na realizację swoich pasji. Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>ekskwadrat

Co sie tyczy pomocy to chciałem ci podziękować za pomoc w sprawie nagrywarki DVD,bardzo mi pomogłeś w tej sprawie i mam nadzieję ,że niedługo będę mogł cieszyć sie nagrywarką DVD i ograniczę trochę swoje zasoby finansowe wydawane na płyty DVD (doszedłem już do 400 zł miesięcznie- dobrze że moja żona o tym nie wie)Myslę ,że jak będę miał jakiś problem związany z nagrywarką DVD to mi pomożesz.Pozdrawiam !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielam wasze zdanie. Boli mnie tylko jedna sprawa, a mianowicie mały ruch na forum! widzałem darek2 że reklamowałeś nasze forum na pl.rec.kino-domowe, jestem ciekaw czy dzięki temu zabiegowi pojawiło się kilka nowych twarzy? może warto powtórzyć zabieg?

Bardzo zachęcam do czynego udziału na tym forum, bo tematy robią się coraz ciekawsze!!!

Pozdrawiam wszystkich

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas jestem w fazie projektów, mam straszny mętlik w głowie. Musze wybrać kolor rodzaj podłogi rozmieszczenie kontaktów umiejscowienie dzwi, rodzaj oświetlenia itd. itd. Prace zaczynają sie na przełomie stycznia/lutego to zależy od tego kiedy przyjadą robotnicy w zamian za pewną przysługę obiecali zrobić za darmo więc sam nic narazie nie ruszam.

Darek2 masz jakiś numer gg???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jestem audiofilem :-)z forum "obok" i nic przeciwko k. d. nie mam,to sa dwie różne branże...ale pismacy i handlowcy probują to utożsamiać i wrzucają do jednego worka...

u "nas" jest sporo robactwa ,tylko patrzeć jak przypełznie i do "was"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

u "nas" robactwo? ależ skąd, tutaj nikt sie niewyzywa i nie pieni, dlatego też nie ma tu dla pasożytów pokarmu!:) bądż co bądz jesteśmy BARDZO tolerancyjni!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też po sąsiedzku... I widzi mi się, że KD to na razie hobby bardziej eksluzywne, droższe po prostu. Osoby, ktore masowo wykupują sprzet KD w marketach, w większości nie są fanami kina, ale kupują nowy mebel do domu. U "audiofili" wiekszy ruch, więc i większy przekrój społeczny. Ale, jak widzicie, jesteśmy wrażliwi na krytykę i przybywamy po lekcję dobrych manier. Proszę ich nam nie szczędzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> jesko

 

wiesz od czegos trzeba zaczac :-) , a powaznie to kompromis finansowy oczywiscie , w przyszlosci do zmiany na pewno, teraz ciesze sie tym co mam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Jesko

Na razie nie mam możliwości na razie korzystanie z gadu gadu dlatego wysyłam ci e-miala i jedynie tak możemy podyskutować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.