Jump to content
IGNORED

Atlas Hyper - kabelki

desino

Recommended Posts

Szukam użytkowników tychże kabelków. Sam przymierzam się do wyrzucenia Audionovy i wpięcia Atlasa pytanie tylko czy warto dopłacać do wersji Hyper 3.0 czy bazować na 2.0, który ma dobre opinie. Proszę o opinię tych co mieli lub mają.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Witam,

Nie porównywałem z 3, mam 2 i bardzo sobie je chwalę. W porównaniu z ProCab`ami wniosły masę zmian, nawet nie potrafię ich dokładnie opisać, ale po wpięciu ProCab`y już nie wróciły :-)

Hidden Content

• 2 years later...

mam obecnie hypera 3 , miałem 2, różnica jest raczej subtelna niż dobitna ale jest zauważalna, 3 gra minimalnie przesuniętą równowagą w dól tzn ma ciut mniej góry a więcej niższego basu, brzmienie nabiera bardziej masy, średnica jest podobnie otwarta detaliczna ale gładka, myślę że na całym kablu jak jest dopłaty 100-150pln to nie jest to dużo, jeżeli ktoś potrzebuje minimalnie dynamiczniejszego i ciemniejszego charakteru względem 2.0. oba kable są bardzo dobre w tej cenie, przekazują sygnał w sposób otarty detaliczny ale bez podkreślania nerwowości i ostrości jeżeli jest taka w systemie, lekko zmiękczają brzmienie ale nie zacierając informacji.

Hidden Content

Focal + Naim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.