Jump to content
IGNORED

Zestaw dla mnie - jaki?

Railmon

Recommended Posts

Witam

Po przymusowym :-) tygodniowym czytaniu forum znalazłem kilka wątków mnie interesujących ale zawsze czegoś mi brakowało. O mój problem też pytałem na innych forach ale nie tematycznych i polecono mi to forum i tak tu się znalazłem.

Do rzeczy - chciałbym skomplementować/zmodernizować zestaw kina domowego. W tej chwili mam ampli Technics SA-AX 710, dvd Pioneer DV600 i plazma panasonica 42" bodajże PV70. Interesuję mnie zmiana ampli, na jaki? Budżet max do 2000, nie wiem czemu ale rozważałem wybór między onkyo (TX-SR506S, HT-R518B) a denonem (AVR-390,AVR-1509,AVR-1709) - dlaczego te? bo mieszczą się w cenie.

Kolumny - w tej chwili mam B&W DM601 i CC6. Myślałem, że te 601 dam na tył i kupić jakieś fronty. Najlepiej byłoby coś dokupić z tej serii czyli 603 albo 604 ale raz że trudno je dostać, a dwa wykraczają poza mój budżet też 2000. Mogę dokupić jakieś fronty do tych kolumn co mam i czy one będą pasowały do w/w ampli? Myślałem o jamo S718 tylko kolorystyka nie ta. Sub na końcu chce kupić, też nie wiem jaki ale tu to z tańszych bym chciał.

Lokalizacja - pokój 7x4 ale sprzęt jest na długiej ścianie na 4,5-6metrze we wnęce (kolumny poza wnęką). Na przeciwko kanapa przy ścianie :( i raczej brak możliwości innego ustawienia.

Audiofilem nie jestem, a wręcz przeciwnie :-) preferencje: kino, fm - muza wszystko prócz rapu.

Co do mojego budżetu 2000+2000+na sub to nie mogę wydać od razu, tzn z przerwą jakąś dwu miesięczną.

Możecie mi coś zaproponować?

Pozdrawiam

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.