Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw dla mnie - jaki?


Railmon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po przymusowym :-) tygodniowym czytaniu forum znalazłem kilka wątków mnie interesujących ale zawsze czegoś mi brakowało. O mój problem też pytałem na innych forach ale nie tematycznych i polecono mi to forum i tak tu się znalazłem.

 

Do rzeczy - chciałbym skomplementować/zmodernizować zestaw kina domowego. W tej chwili mam ampli Technics SA-AX 710, dvd Pioneer DV600 i plazma panasonica 42" bodajże PV70. Interesuję mnie zmiana ampli, na jaki? Budżet max do 2000, nie wiem czemu ale rozważałem wybór między onkyo (TX-SR506S, HT-R518B) a denonem (AVR-390,AVR-1509,AVR-1709) - dlaczego te? bo mieszczą się w cenie.

 

Kolumny - w tej chwili mam B&W DM601 i CC6. Myślałem, że te 601 dam na tył i kupić jakieś fronty. Najlepiej byłoby coś dokupić z tej serii czyli 603 albo 604 ale raz że trudno je dostać, a dwa wykraczają poza mój budżet też 2000. Mogę dokupić jakieś fronty do tych kolumn co mam i czy one będą pasowały do w/w ampli? Myślałem o jamo S718 tylko kolorystyka nie ta. Sub na końcu chce kupić, też nie wiem jaki ale tu to z tańszych bym chciał.

 

Lokalizacja - pokój 7x4 ale sprzęt jest na długiej ścianie na 4,5-6metrze we wnęce (kolumny poza wnęką). Na przeciwko kanapa przy ścianie :( i raczej brak możliwości innego ustawienia.

 

Audiofilem nie jestem, a wręcz przeciwnie :-) preferencje: kino, fm - muza wszystko prócz rapu.

Co do mojego budżetu 2000+2000+na sub to nie mogę wydać od razu, tzn z przerwą jakąś dwu miesięczną.

 

Możecie mi coś zaproponować?

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.