Jump to content
IGNORED

Rockowe monitory

marko

Recommended Posts

Witam Wszystkich.

Wiem że temat kolumn/monitorów był wielokrotnie poruszany (czytam od jakiegoś czasu te wątki bo jestem w kłopocie).Potrzebuje kolumn do małego pomieszczenia ok.10-11m2, technicsSA AX720 i CD SL-PG390.Sprzęt jaki jest Każdy widzi więc i kolumny niepowinny być za drogie coś do 700zł czyli raczej używane.Muzyka - raczej rokowa i raczej ta 'cięższa' Purple,AC/DC po Metallice, łagodniejszą też niegardzę ale... słucham też elektronicznej J.M.Jarre, M.Oldfild itp.Z lektury tematu dowiedziałem się żeby niezawracać sobie głowy tawo i innymi kbr'ami.Bardzo często natomiast pojawiają się pochlebne opinie na temat TANNOY M2 i już miałem zalicytować aż tu, że niezabardzo nadaja sie do tego typu muzyki, wspominano coś że lepiej gra MISSION.No i uciekł mi MISSION732.Poradzcie coś marka/marki modele to zajmę się pilnowaniem aukcji a nie szukaniem informacji.

slucham duzo rocka,kiedys mialem kolumny za takie pieniadze:kefy Q15,polecam,mission tez b.dobre by byly,sluchalem kiedys takich malych alr/jordan z aluminiowym glosnikiem,bardzo w porzadku a tanoje m2 to po prostu roznosily

o tannoy m1 i m2 zapomnij sa dobre w recenzjach,na papierze graja poteznym basem,duzym dzwiekiem itd.:),w rzeczywistosci jest troche inaczej

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

To ja ci sprzątnąłem te Mission 732i z Allegro :) Miałem też Tannoye m2. Nie uważam aby tannoye były gorsze - na pewno inne. Te Mission łatwiej ustawić (bassreflex z przodu). Wydają się też niec o ostrzejsze i bardziej neutralne od M2. Ale to raczej rzecz gustu. Małe Mission (słuchałem chyba 701) grają ładnie ale nadają się do bardzo małego pokuju i bas nie schodzi w nich tak nisko.

Guest Markos

(Konto usunięte)

->seez ...Te Mission łatwiej ustawić (bassreflex z przodu)...

I między innymi dlatego miałem na nie ochotę.Niestety niemogę ustawić kolumn zbyt daleka od ściany a te z tylnym bassreflexem chyba tego wymagają? Do tych mission'ow się spóźniłem bo niemogłem znaleźć informacji i opini o nich (a wole wiedzieć co kupuje).No cóż moja strata.

Dzięki Wszystkim i proszę o jeszcze:)

Wiem juz czego szukać:kef,mission,paradigm

ps.(nie w temacie) Co to jest 3STEREO?Mam takiego cosika w amplitunerze .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.