Skocz do zawartości
IGNORED

Czy Denon i Marantz brzmią podobnie??


sittek

Rekomendowane odpowiedzi

IGNAC, 28 Maj 2009, 16:49

 

skoro ten wątek jest do dupy to w jakim celu tu łazisz?? pomarudzić, nudzi ci się?

 

Jeśli chcesz załóż sobie wątek typu

1. jaki wzmacniacz do mojego pokoju za 1000zł?

2. jak gra X z Y?

 

i tam sie spełniaj albo odwiedź podobne i wygłaszaj swoje mądrości. Poza tym pisząc tutaj dajesz świadectwo o sobie i robisz z siebie wycierucha. Proszę dalej Mistrzu !!! dorzuć jeszcze coś ciekawego.

 

Ja nadal uważam, że dalej gówno rozumiesz, ponieważ ani razu nie wspomniałem,że sprzęt za 3000 jest zły. Tylko wspomniałem, że zaczyna być sprzedawany w marketach i sklepach wysyłkowych. Więc jeśli nie potrafisz rozumować to nie zabieraj głosu albo poproś kogos aby ci wytłumaczył na patyczkach i oznaczył kolorami. Sam posiadam budżetowe modele w podobnej cenie i jestem z nich zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu sie tak gorączkujesz ?! wszystko jest jak najbardziej OK ! powodzenia.

kiedys sam z ciekawosci posłucham w salonie denona i marantza i tyle, całe te dewagacje w twoim wątku bedą chyba zbędne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sittek, Ignac ma dużo racji. Nie odrobiłeś pracy domowej, nie poszukałeś, nie posprawdzałeś, a zamiast tego założyłeś niemądry wątek po to, by inni za Ciebie "zaszufladkowali" Marantza i Denona, dokonali bezpodstawnych uproszczeń i uogólnień. Tymczasem tego rodzaju szufladkowanie i uogólnienia są szkodliwe i prowadzą donikąd. nic nie zastąpi osobistego wyrobienia sobie zdania. I to starano Ci się powiedzieć, ale nie dotarło do Ciebie. Taka prawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 28 Maj 2009, 16:02

 

 

Dzięki. Muszę się jeszcze przyjrzeć oryginalnemu potencjometrowi, może gdzieś od spodu jest opisany inaczej (dziwi mnie jego oznaczenie 729t nie spotkałem się z nim u alpsa) i poszukać w sieci informacji jaką ma charakterystykę (tak na oko i słuch to chyba logarytmiczna).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 28 Maj 2009, 17:52

 

Jak zauważyłem jest to forum tematyczne.

Jak też zauważyłem wielu ludzi stąd należy do grupy zblazowanych osób, którym się nie chce już gadać. Wiedzą swoje, swoje słyszeli i reszta to głupki i nuda.

 

Idąc tokiem waszego rozumowania najlepiej jest zlikwidować forum pozostawiając dwa wątki:

 

1. giełdę sprzedaj -kup

2. adresy sklepów gdzie można wszystko posłuchać. wymieniać spostrzeżenia przecież nie ma po co.

3. adresy osób zajmujących się tuningiem sprzętu, gdyż ten ze sklepu z założenia jest do kitu.

 

Rozmowa i poruszanie trudniejszych wątków mija się z celem ponieważ :

1. na forum gnieżdżą się znudzone osoby już dawno wszystko wiedzące;

2. na forum są pozostali czyli głupie osoby nic nie wiedzące.

 

Nic pośrodku. Zero elastyczności i ta nuda..........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do marantza to już w roku co najmniej 2000 robili czary:

Osobiście posiadam tuner St-59 i wykazuje zdumiewające podobieństwo z Teacem,te same bebechy ,ta sama obudowa i płytka zrealizowana na najtańszych częściach.Dodatkowo po rozkręceniu obudowy która wewnątrz jest uproszczona w stosunku do takiego St-55 widoczne są oznaczenia T K M przy otworach na nóżki.Czyli na pewno to to samo TEAC i być może KENWOOD.Na zdjęciach widać te same wyświetlacze i układ przycisków tylko frontpanel inny.Ciekawe kto opracował tą elektronikę? Może w Chinach?Wiadomo,że każda firma ma swój charakter brzmienia.Mamy 3 firmy -to ja się pytam jaki to jest dzwięk?Przysłowie mówi Gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść.(albo 12 cycków...)Obudowy i wymiary obydwu urządzeń identyczne łącznie z tyłem.A może tak jak z sytuacja z Benny Hilla -koleś wybrzydza wino,kelner idzie za róg i zmienia naklejkę i okazuje się ,że jednak te jest lepsze...

Mariaże były,są i będą-tylko że to tylko cięcie kosztów i raczej nie wróży przyszłościowo nic dobrego.To na tyle..Pozdrawiam wszystkich dociekliwych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-23451-100003756 1243535689_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.