Jump to content
IGNORED

ESA Vivace 3 ( nie xt ) - pare pytań

robirem

Recommended Posts

Witam,

mam okazje kupić 2 letnie ESA Vivace 3 za ok 2k. Wczoraj byłem na odsłuchu , grało to z wzmaniaczem Mackintosh. Wrażenia takie że basu bardzo mało ( pomieszczenie ok 20m ) ale ponoć mackintoshe tak mają. Jężeli bym się zdecydował to muszę jeszcze dokupić kolumne centralną oraz suba i efekty . Jeżeli chodzi o ESA to teraz mają już nowe vivace z końcówką XT , z tego co zdołałem przeczytać to chodzi o nowe głośniki wysokotonowe. W sprawie suba - profondo 3 to już praktycznie nic mi nie wiadomo. OK teraz pytania

1. jak tak kolumna zagra z ampli yamaha 3800 ( co z basem - ma tylko jeden bas reflex - czy to ma jakieś znaczenie ? )

2. czy centralny z serii xt zgra się z starszymi frontami? ( inne głosniki i być moze przetworniki )

3. jakiekolwiek informacje praktyczne o subie profondo 3

4. efekty muszą być od inego producenta bo esa nie posiada płytkich głosników efektowych

5. czy całościowo to zagra dobrze na powierzchni 40m ( kino oraz muzyka soul,jazz oraz duużo radia )

Wiem że dużo tego, ale wydaje mi że szczególnie ESA Vivace to kolumny godne uwagi, więc rozważam to poważnie

Z góry dzięki za wszelkie info

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Masz podobne pytania do moich...tez 40 metrów tez widziałem takie głosniki na allegro za 2100..tylko ja mam yamahe 661.:))). Subem bym sie nie przejował..ta sama seria i producent to sie zgra...co do basu to jestem zdziwiony..głosniki wygladaja na raczej basowe,,,

Hidden Content

ok troche inne pytanie: do którego modelu ( roku produkcji ) vivace były "trudne do napędzenia"

pzdr

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.