Jump to content
IGNORED

czy istnieje programowy dekoder dolby d?

Ghostlovescore

Recommended Posts

witam

czy orientue sie ktos z Was czy jest moze jakis player dvd albo program cos w stylu ac-3 filtra ktory dekoduje doby digital?

Ale chodzi o rzeczywiste dekodowanie jak to czynia amplitunery av a nie tylko przekierowanie dzwieku jak np w ac-3 filter

Nie wiem czy ktos potwierdzi moje odczucie ale jest tak z dzwiekiem DD ze jesli odtwarza sie go bez dekodera,

w amplitunerze dajac tylko surowe dane to dzwiek jest o wiele gorszy niz po przejsciu przez procesor ampli

nawet swietny system stereo nie wyciagnie z filmu czy koncertu zakodowanego w DD czy DTS wszystkiego jesli nie bedzie mial go rozkodowanego

Jesli kotos nie dowierza to proponuje przesluchac jakas partie materialu przy wlaczonych tylko 2-óch glosnikach w amplitunerze pozwalajac mu dekodowac sygnal oraz jescze raz to samo przesluchac juz bez dekodowania np podlaczajac analogowo np do wejscia cd zrodlo dzwieku

jezeli ktos wie o co mi chodzi to prosze o pomoc

sluchalem swoich ulubionych koncertow w DD na slabym ampli av i mi sie podobalo(ampli sprzedanuy) a teraz mam lepszy sprzet w stereo ale mimo to dzwiek jest duzo gorszy bo te smaczki wszystkie sa zakodowane wiec nie dostepne dla wzmaka

bede wdzieczny za odp

pozdrawiam

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.